Jdi na obsah Jdi na menu

Blog

Chcete se dozvědět více?

Chcete získávat pravidelné informace, návody a tipy ZDARMA?

Každý týden píšu nový, zajímavý a podnětný článek. Články obsahují návody JAK NA TO a také různé zajímavosti ze ŽIVOTA.

Oblast zdraví, krása, psychika, duše, cvičení, strava......

Vypisuji soutěže a ankety. Máte tak možnost vyhrát na příklad výklad karet, osobní mandalu či výukový program.

Chcete dostávat tyto články? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat k jejich pravidelnému odběrusmiley Pomocí formuláře níže.

 

Nový článek, tip, rada, upozornění pak přistane pohodlně ve Vaší schráncesmiley 

Přeji Vám všem mnoho úspěchů a děkuji, že jstesmiley

Markéta Šírková, Váš osobní kouč a duchovní průvodce

w24b9356-upraveny2.jpg

 

 

 

 

Příspěvky

Děti - naše budoucnost

5. 11. 2013

Vím, že už jsem o dětech párkrát psala. Ale jelikož se téměř každý den s tímto tématem setkávám, rozhodla jsem se vás znovu oslovit na toto téma.

Děti jsou naše radost, štěstí a hlavně také budoucnost. Neubíjejme je zastaralými názory, které mimochodem leckdy sami nenávidíme. A to právě proto, že jsme je slýchali v dětství.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Tip na knížku

5. 11. 2013

 Na jaře jsem četla opravdu hezkou knížku. Úmyslně píšu "knížka", jelikož je to formát velikosti brožury (přečteno asi za 3 - 4 hod). Jmenuje se "Slunce zapadá na východě" - autorka Věra Nosálová. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Duševní očista. Signály, které dostáváme

5. 11. 2013

 

Stále dostávám dotazy o tom, jak poznat či jak porozumět signálům, které vám přicházejí. S tímto mají problém jak někteří mí stálí klienti tak i nově příchozí. 

Už jste si někdy všimli, že třeba stojíte před rozhodnutím ohledně určité záležitosti a ony na vás stále někde vyskakují podobná témata? Otevřete počítač, je to tam. Zapnete televizi, rádio - po chvíli to začne někdo rozebírat. To jsou například "ty signály". Pocit toho, že na vás některá témata najednou vyskakují více než jindy není jen váš pocit, je to signál pro vás. Signál, že je něco na tom pro vás důležitého. Je dobré se nad tím pozastavit a nezlehčovat to.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Indigové děti - děti nové doby

5. 11. 2013

 O „indigových dětech“ jsem vám již psala níže na mém profilu. Přesto cítím, že bych měla toto téma znovu otevřít. Netýká se totiž pouze našich dětí, ale i dospívajících a spousty dospělých. Možná že se v tomto najdete právě i Vy a konečně sami sebe pochopíte. Některé prameny uvádějí, že jsou to děti narozené okolo roku 2000. Skutečnost je taková, že se zde na této planetě začaly vyskytovat již mnohem dříve (50 – 60 léta minulého tisíciletí), ale v posledních letech se jejich porodnost zvětšuje. Mým cílem je pomoci rodičům těchto dětí, protože je třeba si uvědomit, že tyto děti nám ukazují cestu. Ve skutečnosti se cítí velice sami a nepochopení (i když mnohé z nich mohou být obklopeni láskou). Věřte, že hovořím ze své vlastní zkušenosti. Už nějakou dobu vím, že i já jsem jedno takové indigové dítě. Poznání a pochopení toho, kdo vlastně jsem, je první krok vpřed! Pomozte tedy sobě i svým dětem. Rozpoznání a pojmenování „problému“ (i když tento výraz opravdu nemám ráda), je počátkem řešení.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Co je to karma

5. 11. 2013

Karma (nebo kamma v buddhismu) označuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného. Z buddhistického pohledu neznamená karma „osud”, ale může být přeložena jako „čin” nebo „příčina a následek”.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Lunární fáze - vliv měsíce

5. 11. 2013

Již odnepaměti se lidé zabývali tím, co se děje kolem nich a na obloze a hledali spojitosti. Byla jen otázka času, kdy se zformulují pravidla spojená s postavením Měsíce. Měsíc má náš život opravdu velký vliv. Je třeba si uvědomit, že jsme součástí přírody a vesmíru (ikdyž to v poslední době tak nevypdá). Všímáme si přílivu a odlivu, vnímáme nárůst síly do úplňku, vidíme, jak se při měsíčních fázích chová zvěř. Z poznatků astrologie se můžeme poučit obzvláště v současné době.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Naše těla a energie

5. 11. 2013

Naše těla a energie

Vědci hovoří o lidském těle jako o nepřetržitém spojení mysli a těla. Tento slovní obrat nám ukazuje, že naše těla jsou něco více než jen buňky, molekuly a atomy. Nauka o energiích říká, že ve skutečnosti jsou naše těla hutná kondenzace vzájemně propojených energetických polí vibrující v určitých vzorcích. Jedná se o tzv. hologramy - zdánlivě skutečné trojrozměrné obrazy tvořené laserovými paprsky. O tomto pojednává kvantová fyzika, která uvádí skutečnost, že celý vesmír je vlastně hologram a všechno v něm (včetně každého z nás) je také hologram. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog