Jdi na obsah Jdi na menu

Minulé životy ANO či NE?

29. 12. 2013

Věříte na minulé životy? Anebo třeba věříte i nevěříte. Věříte v to, že energie je věčná a vrtá vám hlavou, co se s ní děje po smrti? Dokud je ve fyzickém těle energie - tělo žije. Po smrti tato energie z těla nepochybně mizí. Co se děje potom?

Zažili jste již tzv. "déja vu" (dežaví)? Náhle vás přemůže pocit, že jste na tomto místě již kdysi byli či tuto situaci již prožili? Myslím, že tuto zkušenost má opravdu každý z nás. Je jen na vás, na kolik necháte svůj rozum odůvodnit si tuto situaci s tím, že "je to prostě jen pocit". Žádný náš pocit, čin či skutek není bezvýznamný. To náš rozum z něj dělá bezvýznamné. Vše má spojitost, jen je třeba se ji naučit vidět, prozkoumat a porozumět.

Pro ty z vás, kteří by chtěli toto téma prozkoumat blíže či popř. navštívit své minulé životy, mám tip na knihu. Je tam vše tak, jako bych to psala já sama. Není třeba se obávat. 

"Léčení minulými životy, Richard Webster" 

Návštěvou minulých životů pochopíte, proč se vám určité věci dějí v tomto životě. Proč se setkáváte s určitými lidmi. Proč máte určité konkrétní pocity či opakující se bolesti. Samozřejmě to má spojitost i s naším současným dětstvím. Ale leckdy leží opravdové kořeny právě v jednom z našich minulých životů.

Ať už jste vůči této informaci skeptičtí či nikoliv - faktem zůstává, že tuto terapii minulými životy uznává a také praktikuje i celá řada současných psychoterapeutů. Pravda, v konečném součtu je jich opravdu jen hrstka, ale jejich počet stoupá. Na putování za svými minulými životy ale nepotřebujete nutně nikoho dalšího. Stačíte na to i sami. Chce to jen trpělivost a chtít.

Já sama jsem několik svých životů navštívila a musím uznat, že je to opravdu obohacení. Pokračuji dál a dál v objevování skrytého.

Pokud byste potřebovali radu, jsem tu-:)) 

Krásný zbytek tohoto roku, Markéta