Jdi na obsah Jdi na menu

HARMONIZAČNÍ KRESBY / Mandaly pro děti

PŘEMÝŠLÍTE O ZKRÁŠLENÍ DĚTSKÉHO POKOJE?

ČEKÁTE MIMINKO NEBO SE VÁM PŘED NEDÁVNEM JIŽ NARODILO?

UNIKÁTNÍ HARMONIZAČNÍ KRESBY PRO VŠECHNY DĚTI

HARMONIZAČNÍ KRESBA BY MOHLA BÝT TO PRAVÉ, CO JEŠTĚ CHYBÍ.

 

Jak již zmiňuji v jiné podrubrice, barvy jsou pro děti VELMI důležité. A to i v novorozeneckém věku. Dětský svět je celkově odlišný od toho dospěláckého. Jak moc bychom si leckdy přáli být znovu alespoň na chvíli dítětem? A to z různých důvodů. 

Jedním z nich by mohlo být také to, že bychom si chtěli znovu oživit právě to, jak jsme vnímali svět a vše kolem nás jako děti. Abychom mohli lépe porozumět těm našim vlastním dětem.

A věřte, že byste byli jako dospěláci překvapeni, co všechno děti vidí. Z pohledu západního konvenčního světa je vnímání dětí a třeba už i novorozenců podceňováno.

DĚTI, A TO I TY NEJMENŠÍ VIDÍ BARVY.

Samozřejmě v určitých stádiích dětského období tak trochu jinak. Jinak vnímá barevné spektrum kojenec a jinak tříleté dítě a starší.

Nepopiratelné ale je, že děti s barvami podvědomě pracují a barvy zase pracují s našimi dětmi. Rozumí jim více, než si myslíte. 

Kreslím harmonizační kresby pro DOSPĚLÉ I DĚTI všech věkových kategorií (i novorozence). Mé vlastní děti mají také své mandalky vyvěšeny ve svých pokojích. Sama jsem byla až překvapená, jak moc je opravdu chtějí mít v pokoji. Jednou jsem je chtěla přetřít a porovnat. Sundala jsem je ze zdi a odnášela. Dcera, když to viděla, se rozbrečela. Měla strach, že jí beru její mandalu. Vidím účinek i na jiné, další děti v mém okolí, jejichž matky mě o tuto výzdobu dětského pokoje požádaly.    

Pokud máte zájem, přečtěte více o mandale / harmonižační kresbě zde:

http://www.lecitelstvi-masaze.eu/clanky/mandaly--lecive-obrazky--automaticka-kresba.html

 

Některé ukázky mandal pro klienty - ať už dětské či dospělé naleznete zde (více fotoalbum - hlavní menu lišta vlevo):

http://www.lecitelstvi-masaze.eu/fotoalbum/mandaly---klienti/

V případě zájmu mě prosím kontaktujte emailem, případné dotazy ráda zodpovím telefonicky.

Markéta