Jdi na obsah Jdi na menu

Harmonizace na dálku

Předem podotýkám, že po celou dobu terapie budeme v kontaktu. Můžete se ptát, co se to s vámi děje. Rozhodně vás nenechám se v tom plácat samotné-:)) 

 

V pohodlí Vašeho domova, ve svém prostředí jste nejuvolněnější. Proto také řada klientů dává přednost této variantě. Klient pociťuje stejný či dokonce silnější účinek. Ušetří čas a cestu a vše probíhá tam, kde se cítí dobře a v čase, který mu vyhovuje. Před zahájením léčení je dobrá alespoň telefonická konzultace (samozřejmě i možnost osobní návštěvy). Popovídáme si o Vašem životním stylu, problémech (psychických i fyzických), co vše jste již podstoupili. Vše je velmi osobní a diskrétní. U každého klienta, používám  jiný postup. Každý z nás je jiný a proto je třeba volit speciální cestu pro každého z Vás. Po úvodním sezení můžeme již pokračovat v léčení na dálku. Délku spolupráce si určíme dohodou, záleží hlavne na Vás. Je dobré zvolit intenztivní léčbu alespoň po dobu jednoho týdne. Po celou dobu léčby budeme v kontaktu.

 

Jak to probíhá?

Po vzájemné dohodě si stanovíme začátek spolupráce (tj. den, od kterého začneme). Pokud bude vše probíht bez osobní schůzky, potřebuji vaše foto, jméno, datum narození. Vypracuji si váš zdravotní rozbor. Je ovšem dobré, když budete v léčení spolupraovat, pro tento případ jsem vypracovala 8denní léčebný program http://www.lecitelstvi-masaze.eu/clanky/diagnostika-zdravi--8-denni-harmonizace.html (který vždy upravím, podle potřeb každého z vás).

Cena týdeního působení je 600 Kč

 

Léčebná krize

Jedna z neméně důležitých věcí, kterou by měl klient znát je efekt léčebné krize. Provází téměř každou terapii, a bývá nepříjemná. Navzdory tomu je ale pro zdar terapie nepostradatelná a důležitá. Tato krize se projevuje buď u terapie samotné, nebo až po terapii. Nejčastěji se projevuje tak, že po terapii dojde ke zdánlivému zhoršení zdravotního stavu, ale tato situace se poměrně brzy rapidně zlepší. Tato léčebná krize je provázena většinou emocionální nevyvážensotí, bolestí hlavy, krku, únavou,..... Vše je individuální. Není se ovšem čeho obávat. Je to jen ukazatel, že se ve vás opravdu začíná něco dít. 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Jitka - Dotaz

17. 4. 2013 14:32

Dobrý den,prosím Vás potřebovala bych poradit už jsem zoufalá a opravdu nevím kudy kam..
V mé BLÍZKOSTI je VELMI SILNÁ léčitelka.Škodí mi a já už nevím jak se bránit!Mám také schopnosti ale už nestačím..Mohla by jste mi poradit? Prosím napište vsade@seznam.cz

Dominika - Re: diskuse

17. 3. 2013 18:18

Buďte zdrávi. Nedávno vznikla zajímavá možnost přivýdělku, perfektní na jarní večery :) Sama si takto vydělávám už od ledna a penízky přibývají... Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak beru takové peníze bez práce :-) Píše o tom na www.CervenaCerna.cz

Soňa - Zlobilka

4. 3. 2013 23:00

Dobrý den,mé dceři bude v srpnu šest let,chodí do školky,kde již od začátku má problémy,tedy učitelky mají problém,neboť dcera je živá,upovídaná a občas ubližuje dětem-mladším,myslím si ,že je problém u tatínka,kdy on s ní nemá dobrý vztah,máme ještě jednu dceru-3 je podobná tatínkovi tedy více preferuje ji,když ho na to upozorním,zlobí se že to není pravda,Dcera mívá děsivé sny,spí tvrdě a když se probudí,vlastně neprobudí,neví kde je a křičí a brečí,můžete nám pomoci?

Markéta Šírková - Re: Zlobilka

6. 3. 2013 8:34

Dobrý den,

nenapsala jste na sebe kontakt. Odpověď není jednoduchá a potřebovala bych více informací. Zkušenosti s dětmi v tomto směru mám a výsledky jsou dobré. Děti reagují rychleji než dospělí. Nicméně má zkušenost je, že vždy je třeba, aby se terapie zůčastnil i rodič. Leckdy si "vyřeší" něco rodič a změní se i dítě. Pro více informací mi napište Váš telefon do emailu (lecitelstvi-masaze@centrum.cz). Zavolám Vám a probereme to. Samozřejmě se můžete ozvat i Vy.

Přeji hezký den,

Markéta Šírková
ě