Jdi na obsah Jdi na menu

Léčení minulými životy, regrese, progrese

Léčení minulými životy je velmi účinná metoda vedoucí k pochopení dějů, které se nám odehrávají v životě současném. Není se čeho obávat. Je ale zapotřebí dodržet určitá pravidla, aby si účastník přenesl do současnosti pouze pochopení, které má spojitost s minulými životy. Emoce zůstávjí v minulosti.

Sezení probíhá ve stavu alfa. Je to stav, kdy je dotyčný plně při vědomí. Ale je aktivnější pravá hemisféra, která je napojena na naše podvědomí. Většinu dne jsme ve stavu beta, rozum. Stav alfa je stav těsně před usnutím. Rozum jde stranou a napojujeme se na informace, které nám podává naše podvědomí. Klient je s mou pomocí uveden do stavu alfa a postupně naveden tak, aby navštívil právě takový život, který má největší souvislost s danou situací. Postup je možné kdykoliv zopakovat. Po určité době a s určitými zkušenstmi je každý z nás schopen si své životy navštěvovat sám. Tento postup jsem již naučila řadu klientů.

Léčení minulými životy provádím buď na vyžádání či se svolením tento proces zapojuji do běžné návštěvy dle potřeby.

Před každým sezením žádám o ochranu a následné úspěšné navrácení zpět do života současného.

Pokud se k této návštěvě odhodláte, čekají vás nezapomenutelné zážitky. A také pochopení toho, co se vám nyní děje, proč jsou kolem vás některé osoby a co s nimi máte do činění. Návštěva minulého života proběhne vždy. Jen se může lišit intenzita prožitku. To znamená, že ne každý se dokáže hned poprvé dokonale uvolnit a proto i když návštěva proběhne, může se lišit právě intenzitou. Vše chce cvik a pokud toto párkrát absolvujete pod vedením, určitě si získáte schopnost navštěvovat si své životy sami.

Pokud vás tato návštěva láká, ráda se stanu vaším průvodcem.