Jdi na obsah Jdi na menu

Manuální lymfodrenáž

 

BŘEZEN - DUBEN 2015

JARNÍ DETOXIKAČNÍ Balíček: 3 lymfodrenáže za cenu 2 - cena 900 Kč (sleva 450 Kč)

DARUJTE ZDRAVÍ sobě či svým blízkým 

 

Manuální lymfodrenáž není masáž, ale léčebná terapie. Pravidelná lymfodrenáž je příjemný způsob posílení imunity organismu, pomáhá při léčbě celulitidy a hubnutí. Má výborné regenerační účinky. Při klasické masáži je nutné promasírovat sval do hloubky, tedy tlakem. Při lymfodrenáži je tlak minimální, jelikož lymfatický systém každého člověka se nachází v podkoží. Cílem je zlepšit průchodnost lymfatického systému, pročištění sběrných míst (mízních uzlin), čímž dochází k urychlování metabolismu. K tomu, aby se dosáhlo co nejlepšího účinku, je však zapotřebí určitá pravidelnost masáží. Při lymfodrenáži (nejen) je nutné pamatovat na dostatečný přísun tekutin (nejlépe čisté neperlivé vody).

 

 

Účinky manuální lymfodrenáže

 • zlepšuje tok lymfy
 • výrazně pomáhá při detoxikaci organismu
 • urychluje hojení jizev, rekonvalescence po operaci
 • léčba a prevence křečových žil
 • relaxace unavených těžkých nohou
 • odstraňuje (zlepšuje) celulitidu
 • zeštíhluje
 • omlazuje pokožku
 • zlepšuje obranyschopnost organismu

 

 

Jak probíhá manuální lymfodrenáž

Na úvod provedu s klientem dýchací cvičení (nelekejte se, je to příjemné). Správné dýchání je i (nejen) při lymfodrenáži důležité, neboť nám samo o sobě dokáže zlepšit tok lymfy. Poté se začne se samotnou drenáží. Ta se provádí nasucho, bez jakýchkoliv masážních olejů. Klient leží pohodlně na lehátku a odpočívá. Drenáž je dobré doplnit skořicový zábalem, který zvyšuje účinek procedury.

 

 

Pro koho je lymfodrenáž vhodná

Pro každého jako prevence, posílení imunity organismu. Také velmi účinná při léčbě celulitidy, hubnutí a detoxikaci. Drenáž má výborné kosmetické účinky, zlepšuje vzhled pokožky a pleti. Urychluje hojení ran a jizev (např. po operaci). Lymfodrenáž pomáhá při léčbě otoků. Od klientů trpících určitými chorobami (např. cukrovka, epilepsie, extrémně vysoký/nízký krevní tlak, onemocnění jater, ledvin, štítné žlázy, pooperační stav,..) vyžaduji souhlas od ošetřujícího lékaře.

 

 

Pro koho není vhodná (kontraindikace)

Nádorové onemocnění, které není v remisi (v tomto případě prosím vyhledejte medicínsky vzdělaného terapeuta se specializací na lymfatický systém), těhotenství. Jakékoliv akutní virové, bakteriální onemocnění (silné nachlazení, angína, chřipka), hnisavá rána. V tomto případě musíte počkat, až onemocnění odezní. 

 

 • Berte prosím v úvahu, že při zakoupení lymfodrenážní kúry, je zapotřebí jednotlivé návštěvy rozplánovat tak, aby byla 1 - 2 návštěvy týdně. Tak je celá kúra nejúčinnější. Pokud máte dárkový kupon, je třeba domluvit si první termín návštěvy s časovým odstupem tak, abychom celou kúru dokončili ve stanoveném termínu platnosti kuponu (3 měsíce).
 • Pokud dostanete lymfodrenážní kúru jako dárek, objednejte se prosím co nejdříve je to možné. Pouze tak budeme moci najít vyhovující termíny, abychom mohli úspěšně kúru dokončit.
 • Při zrušení návštěvy lze poskytnout náhradní termín POUZE jednou, jinak návštěva propadá.
 • Z vyjímečných důvodů (zdravotní obtíže) lze dohodnout v rámci možností náhradní termín celé kúry. Přičemž záleží na celkové vytíženosti mé osoby. 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář