Jdi na obsah Jdi na menu

Mandaly - léčivé obrázky (Automatická kresba)

Nejprve mi dovolte přiblížit Vám, co je to MANDALA.

TAKÉ MANDALY NA TRIČKO - Zdravá trička ZDE

 

(čtěte také "Mandaly pro děti / miminka ZDE):

Slovo mandala pochází ze sanskrtu a znamená kruh (kresba v kruhu). Kruh je tvar co nikde nezačíná a nekončí. Dokonalá křivka, dokonalá rovnováha. Sám vesmír je mandalou, skládající se z mnoha dalších - mezi nimi je i Země. Vše živé se skládá z buněk, které jsou mandalami. V různých formách můžeme mandalu najít zřejmě ve všech kulturách po celém světě. Vhodíte-li kámen do vody, vytvoří se soustředné kruhy - mandala. Je všude kolem nás, stačí se ji jen naučit vidět a vnímat její kouzlo a energii.

Mandala je také léčitel. Pomáhá překonat smutek, dokáže uklidnit mysl, dobít chybějící energii. Harmonizuje a působí i dlouho po dokončení. Postupně uzdravuje pouhým pohledem na ni. Jejím vlivem se čistí prostor, mizí škodlivé vibrace, všechno má tendenci vracet se k rovnováze a harmonii. Svými specifickými vibracemi pomáhají s harmonizací čaker, tedy i s léčbou psychických a fyzických obtíží.

Mandala je také osvoboditel. Pod jejím vlivem se zbavujeme strachu, stáváme se otevřenějšími novým možnostem a lépe přijímáme změnu.

Ke kresbě mandal jsem se dostala sice úplnou náhodou a již na prahu mých třicátých narozenin. Nicméně jsem zjistila, že tyto obrázky maluji již od dětství. A tak jsem nejprve začala cíleně malovat mandaly pro své blízké, známé. Později i širší okolí a veřejnost. Věnuji se převážně kresbě osobních mandal (tzv. na míru každého z Vás) a také léčivé mandaly. Při každé kresbě se napojuji na Vyšší Já, mou ruku vedou moji a Vaši duchovní průvodci a pomocníci. Každý obrázek je jiný tak jako je jiný každý z nás. Léčivý účinek mandaly pocítíte vždy, když se na ni podíváte.

Jak Vám bude mandala pomáhat? Vyhotovenou mandalu si dejte na dobře viditelné místo (někde, kde se často vyskytujete). Je dobré si v klidu sednout, soustředit se na svůj dech a několik minut se dívat na Vaši mandalu. Někdy se Vám ani nebudou chtít odtrhnout oči a vrátit se zpět.

Vyhotovené mandaly posílám poštou (buď zalaminované nebo v rámečku) do 14 pracovních dnů od přijetí platby na účet. Od Vás potřebuji jméno a příjmení osoby, pro kterou je mandala určena, datum narození, fotografii (stačí poslat naskenovanou emailem, může být i staršího data).

Mé osobní mandaly jsou automatické kresby Vašeho současného energetického rozpoložení (které se samozřjmě nemění jen tak ze dne na den). Ke každé mandale přidávám informativní výklad zdraví a také Vaší duše.

CENA:

KE VŠEM OSOBNÍM MANDALÁM ZASÍLÁM TAKÉ VÝKLAD (zejména zdraví, emailem)

1) OSOBNÍ MANDALA velikost: A4 - 650 Kč (rámeček + 100 Kč) (poštovné 100 Kč, možno převzít osobně po dohodě)

 

2) ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK: OSOBNÍ MANDALA viz bod 1 + POTISK NA TRIČKO (CENA: 550 Kč + 360 Kč tričko  s potiskem + 100 Kč poštovné)

 

3) OSOBNÍ ČI RODINNÁ: velikost A3 - 950 Kč (poštovné 100 Kč, možno převzít osobně po dohodě)

KAŽDOU MANDALU PŘED ODESLÁNÍM ENERGETICKY DOBÍJÍM PRO SILNĚJŠÍ HARMONIZACI

 

Platební údaje:

č.ú. KB   78 - 90 29 66 02 57 / 0100  KS  308,  text pro příjemce Vaše jméno a příjmení

Ukázka osobních mandal pro mé klienty. Každá z těchto mandal je šitá na míru současnému energetickému stavu osoby, pro kterou byla nakreslena. Tento energetický stav se samozřejmě nemění ze dne na den, ale trvá u každého z nás různě dlouhou dobu. V záviskosti na našem růstu. 

Harmonizační účinek osobní mandaly je potom ještě silnější. K OSOBNÍM mandalám (neplatí pro rodinné) přidávám písemný výklad zdraví.

Ukázka některých mandal ZDE