Jdi na obsah Jdi na menu

Reflexologie / Reflexní masáž plosek

 

Každý člověk by měl prožít svůj život v tělesné citové i duševní harmonii. V reflexní terapii nemusíte věřit, aby fungovala. Je to forma terapie pocházející z Číny z doby před 5000 lety.

 

refelxologie1.jpg

 

Pomocí stimulace reflexních bodů je možné snížit stres a napětí, zlepšit krevní oběh, podpořit metabolismus a vylučování. Výborné jsou také účinky při:

smileyonkologickém onemocnění

smileykontrole krevního tlaku

smileyporuchách trávení

smileybolestech hlavy, migrénách

smileyvšeobecné únavě

smileybolesti zad, šíje, plotének

smileyischiasu

smileyskolióze

smileybolestech kloubů

smileyalergiích

smileydetoxikaci

smiley​menstruačních problémech (úprava menstruačního cyklu)

Reflexní terapie je jednak preventivní péče o zdraví, tak také příjemný zážitek - pomáhá uvolnit se a podporuje samovolné hojivé procesy jednotlivých částí těla. 

Reflexologie se jak teoreticky, tak prakticky zabývá působením na reflexní body na rukou a nohou, které se vztahují k různým částem těla (jednotlivým orgánům). Tím dochází k odblokování energetických drah s nimi spojenými.

Reflexologie může pomoci každému - od dětí až po seniory. Je třeba porozumět tomu, že nepomáhá jen nemocným, pomáhá udržet celkové zdraví v nejlepším možném stavu.

Reflexologie pomáhá detoxikovat tělo, čímž podporuje ochranu imunitního systému. Je to tak, že když lidé používají reflexologii, jakmile se objeví jen mírné symptomy nemoci, pak mnohé opravdu vážné stavy nenastanou. 

Nejlepší výsledky jsou při zmírnění obecných nepříjemných pocitů a menších problémů, se kterými si někdy ani lékaři nevědí rady.

 

Ceník masáží a procedur ZDE