Jdi na obsah Jdi na menu

Reiki Roh Hojnosti

 

 

KDO Z NÁS BY SE NECHTĚL MÍT DOBŘE A ŽÍT V HOJNOSTI?

A to jak materiální tak zejména hojnosti duševní?

 

roh-hojnosti.jpg

 

enlightenedLetní Sleva 20%enlightened

 

Každý z nás by se chtěl mít co nejlépe. Ale umíte si říci nejen o peníze, ale také o vše, co vlastně chcete? O vše, co byste si přáli? Většině z nás brání stud či ostych říci si o cokoliv. Ale věřte, že i VY si to zasloužíte! Aktivace do energií Roh Hojnosti pomáhá zejména odblokovat spouštěče těchto negativních myšlenek, že si něco nezasloužíme. 

Vesmír nám nabízí všem stejně a to s láskou. Je jen na nás, zda to umíme přijmout.

Znáte ten pocit, kdy víte, že si něco přejete či byste zkrátka něco chtěli a přesto se stydíte si o to říci, požádat? Máte pocity provinění, že třeba obtěžujete nebo že se nehodí přát si pro sebe to dobré? Pak je tato energie právě pro Vás.

Žít v bohatství, o kterém jste snili, uskutečnit své vysněné cíle, ať už jsou jakékoliv, být milován. Co Vám brání? Odpověď je jednoduchá - Vaše negativní myšlenky. Tyto myšlenky jsou často založeny na karmických blocích. Naladěním do energií Roh Hojnosti můžete vyčistit svou duši od velké části těchto bloků.

Ovšem pozor - není to jen léčivý prostředek za účelem získání financí a materiálního zabezpečení. Zadarmo nic nedostanete. Je třeba s danou energií pracovat. Velký kus práce je udělán samotnou aktivací (zasvěcením). Dále je ale třeba, abyste pokračovali sami a prohlubovali účinek zasvěcení.

Spousta z nás nesní nutně o tom, že musí mít tolik peněz, aby je mohl přehazovat vidlemi. Jde tu také o štěstí a blahobyt duše. UMĚNÍ PŘIJÍMAT A DÁVAT. 

Zasvěcením do Rohu Hojnosti se spojujeme s vyššími vibračními energiemi, odstraňujeme karmické blokády v této oblasti.

Je třeba se naučit pustit si lásku a blahobyt do svého života. To jen my sami si jej od sebe odháníme.

roh-hojnosti2.png

Proč tento název Roh Hojnosti?

Roh hojnosti je symbolem bohatství a všeobecné hojnosti z dob antiky. Pochází z řecké mytologie, kde je o něm několik pověstí. V novověku je roh hojnosti zobrazován v umění (malířství, sochařství) jako proutěný košík ve tvaru rohu. V USA dokonce existuje tradice spojující roh hojnosti se Dnem díkuvzdání.

Láká Vás tato energie? Něco Vám našeptává: To chci! Vězte, že stačí jen požádat a celé umění je Vaše. 

ZASVĚCENÍ JE PRO VŠECHNY, bez jakýchkoliv předešlých zkušeností.

Cena: 1000 Kč (na dálku) (informace o zasvěcení na dálku ZDE) / Letní Sleva 20% = 800 Kč      

Počet zasvěcení: 1

Skripta, certifikát emailem, následná podpora z mé strany je samozřejmostí.

email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz       tel: 734 442 601