Jdi na obsah Jdi na menu

Terapie / konzultace

Druh terapie či konzultace volím vždy při návštěvě samotné, v závislosti na tom, co je momentálně nejvíce třeba. Tedy nejvíce přínosné pro klienta v momentě, kdy mě navštíví. Při konzultaci využívám náhledu karet. Samotná terapie probíhá ve stavu alfa - stav, kdy je aktivnější pravá hemisféra - neplést s hypnózou. Ve stavu alfa jste při vědomí, vše si pamatujete.

Po celou dobu návštěvy provádím vše s vaším souhlasem, předem vás detailně informuji o celém procesu.  

Při každé návštěvě, a zejména u té první, proběhne na úvod konzultace - rozhovor, který je nutný ke stanovení dalšího postupu. Buďte prosím upřímní, abych vám mohla co nejlépe pomoci.

Obvykle se jedná o tyto druhy terapií:

 

Vnitřní dítě - naše opravdové Já

Vnitřní dítě je nedílná součást našeho já. Většina z nás má bohužel tendenci vnitřní dítě opomíjet a zapomínáme na něj. Přitom je to kus nás samých. Naše vnitřní dítě se často krčí někde v koutku naší duše a zoufale volá o naši pozornost. Setkání s naším vnitřním dítětem je velmi osvobozujícím momentem. Pochopení, smíření a šťastnější budoucnost.

Čas: cca 90 min (cena dle ceníku)

 

Vnitřní muž versus Vnitřní žena

Máte problémy ve vztazích? Nemůžete najít "toho pravého" partnera či partnerku? Necítíte se sami se sebou spokojeni? Nevíte, jakou cestou se vydat, protože Vás vlastně nic nebaví? Máte jednu stranu těla více oslabenou nežli druhou?

Tato metoda je vhodná pro každého na vyvážení mužské a ženské části ve Vašem těle. Každý z nás má v sobě část energie ženské a část energie mužské. Ideálně by obě tyto naše části měly být v souladu, to znamená pracovat uvnitř našeho těla 50 - 50%. To se ale nestává a převládá ve větší či menší míře energie jednoho z nich.

Sami budete překvapeni, co se ve vás skrývá.

Čas: cca 120 min (cena: 1 200 Kč)

 

Léčení minulými životy - regrese

Léčení minulými životy je velmi účinná metoda vedoucí k pochopení dějů, které se nám odehrávají v životě současném. Není se čeho obávat. Je ale zapotřebí dodržet určitá pravidla, aby si účastník přenesl do současnosti pouze pochopení, které má spojitost s minulými životy. Emoce zůstávají v minulosti.

Léčení minulými životy provádím buď na vyžádání či se svolením tento proces zapojuji do běžné návštěvy dle potřeby.

Před každým sezením žádám o ochranu a následné úspěšné navrácení zpět do života současného.

Čas: cca 90 - 120 min (cena dle ceníku)

 

EFT - Techniky Emoční Svobody

Forma psychologické akupunktury bez použití jehel

EFT je zkratka pro Emotional Freedom Techniques, volně přeloženo jako Techniky emoční svobody.  Jedná se o formu psychologické akupresury, tedy bez použití jehel. Je to účinná léčebná metoda, složená z jednoduchých technik, které nám pomohou se emočně osvobodit.  Odstraňuje jak omezení fyzická tak psychická. Zjednodušeně tedy metoda EFT pracuje na velmi jednoduchém principu fungování našeho těla, založeném na průtoku energie a energetické rovnováze. Pomocí poklepů nebo masáže určitých bodů na těle dochází ke stimulaci průtoku energie. Tím dochází k harmonizaci těla i duše, odstranění bloků. Je třeba si uvědomit, že náš život a naše zdraví záleží ve velké míře na nás samotných. Tuto jednoduchou metodu se může naučit každý z nás. Můžeme tak pracovat sami na sobě. V případě těžších traumatických zážitků je však vhodné spolupracovat s odborníkem.

Čas: 90 - 120 min (cena dle ceníku)

 

CENÍK ZDE