Jdi na obsah Jdi na menu

Výklad karet / konzultace

 

 

"Není důležité znát svou budoucnost. Důležitější je poznat a

 

pochopit svou minulost a umět naplno prožívat přítomnost. Od 

 

toho se odvíjí naše spokojená budoucnost."

 

                                                                                S láskou, Markéta

 

heart-1503998__340.jpg 

 

enlightenedCítíte se zmatení, motáte se jako v začarovaném kruhu a nevíte, jak dál?

enlightenedNejste spokojeni s tím, jakým směrem se ubírá Váš život?

enlightenedDěláte všechno, co se dá, ale stále se Vám nedaří tak, jak byste si představovali?

enlightenedNedaří se Vám nalézt ten správný směr?

enlightenedJe Vám už 30 a více a stále jste nepřišli na to, v čem jste dobří? Co by Vás opravdu bavilo?

enlightenedNejste spokojení sami se sebou? Se svým tělem? Se svým zdravím?

enlightenedŽijete celkem fajn, ale stále jako by Vám něco chybělo a nevíte co? Prostě to nedokážete pojmenovat?

enlightenedNecítíte se dostatečně milovaní?

enlightenedStále se Vám nepodařilo nalézt toho správného partnera, který by Vás miloval se vším všudy a Vy jeho?

enlightenedAnebo partnera máte, ale už dlouhodobě nejste spokojení a nevíte, co s tím?

enlightenedNedaří se Vám nalézt toho správného partnera a opravdovou lásku?

enlightenedPracujete tvrdě a poctivě a přitom se stále cítíte chudí?  

enlightenedPřipadá Vám, že Vám někdo stále "hází klacky pod nohy"?  

enlightenedPotřebujete ujištění, že jdete správným směrem a nadhled nestranné osoby?

 

smileyPak jste tu správněsmiley

Nabízím Vám konzultaci, díky které budou zodpovězeny Vaše dotazy a získáte tak nový vhled do Vaší životní situace.

Využijte této příležitosti a Váš život se tak stane šťastnější a bohatší. Tak, jako se to již stalo mnohým před Vámismiley

osobni-konzultace2-page-001.jpg

 

Troufám si říct, že znám svůj úkol a poslání v tomto životě. V tomto životě vykládám karty už 12 let. 

Můj úkol: Pomoci také Vám nalézt Váš vnitřní Dar, Vaše kouzlo. Odhalit a pojmenovat skryté příčiny Vašich nezdarů. Nalézt štěstí, lásku, spokojenost a hlavně porozumění.

Chcete o mně vědě více? 

carefree-2280933__340.jpg 

Lidstvo se odnepaměti zabývá otázkou, kým vlastně je, jaký je jeho původ a jaká tajemství ukrývá jeho existence na této planetě. Tážeme se karet, protože se něco chceme dozvědět. Nedostáváme však odpověď na určitou otázku od karty jako od nějakého kusu papíru s pěkným obrázkem. Karty jsou pomocný prostředek, médium.

Odpověď nakonec obdržíte od sebe samých ze svého nitra. Jen k tomu zkrátka potřebujete prostředníka. Tedy alespoň ze začátku, než se naučíte naslouchat svému vnitřnímu hlasu samismiley.

Není až tak důležité znát svou budoucnost, ale uvědomit si naplno svoji minulost a současnost.To, že porozumíte více současnému dění kolem Vás, Vám pomůže k lepší budoucnosti.

Mým úkolem je odkrýt Vám to, co sami nevidíte nebo jen nechcete vidět. Pomoci Vám pochopit PROČ. Přináším Vám poznání a pochopení. Jakmile totiž získáme poznání, můžeme se tak snáze rozhodnout, jakým směrem se máme dále vydat. Jaké kroky máme udělat.  

Karty Vás tak mohou přimět, abyste si ještě důkladněji promysleli obě strany daného problému (či tématu). Zohlednit všechna pro a proti a také pochopit a poznat nejen (ale hlavně) sami sebe. Naši budoucnost můžeme v určité míře utvářet a ovlivňovat sami.

Jedná se o jeden z nejvznešenějších životních cílů. Musíme vědět, kam chceme směřovat, jaká jsou naše přání a čeho se naopak obáváme.  Karty Vás mohou nejen navést na "správnou cestu", ale také Vás varovat před různými nebezpečnými situacemi. Záleží pak jen na každém z Vás, jak s těmito informacemi naložíte.

Ke svým výkladům používám zejména vykládací karty Madam Lenormand. I když za sebe mohu říci, že není ani tak důležité, jaké karty to jsou (už jsme úspěšně vykládala z různých druhů), ale jak se dokážete napojit a číst výklad. A také ho správně interpretovatsmiley.  Při výkladu dle potřeby používám také kyvadlo, andělské karty na doplnění.

stazeny-soubor.jpg

Trochu z historie karet Madam Lenormand 

Tyto karty se již po staletí těší velké oblibě. Jejich popularitu (bez mála dvě stě let) lze vysvětlit především slávou jejich stvořitelky madam Marie Anny Adelaidy Lenormand (též přezdívaná Pařížská Sibylla). Byla to snad nejproslulejší vykladačka karet na přelomu 18. a 19. století ve Francii (k jejím klientům patřil i sám Napoleon a jeho žena Josefína).

 

Co výkladem / konzultací u mě získáte?

enlightenedJasnější náhled na Váš život - půjdeme do hloubky, nalezneme kořeny Vašich potíží

enlightenedBudete odcházet s pochopením své současné situace

enlightenedPostavíme základy na nalezení SAMA SEBE

enlightenedZískáte větší jistotu, co dál, ztratíte svou nerozhodnost - KONEC TÁPÁNÍ

enlightenedDozvíte se také informace o Vašem zdraví - dostanete doporučení co s tím

enlightenedUvědomíte si své talenty a skryté Dary - Ano, i Vy je máte

enlightenedBěžně kombinuji více technik, takže pokud budete souhlasit (a většinou to tak jesmiley), rovnou na místě jednou z technik pročistíme některé Vaše bloky a Vy si tak navíc odnesete návod na jednoduchou ale účinnou duševní očistu (více o technikách ZDE)

enlightenedDostanete doporučení / úkoly, jak postupovat dál. Sumarizaci našeho sezení Vám zasílám na Váš emailsmiley

enlightenedKonzultace / výklady poskytuji jak osobně tak na dálku - po telefonu - volám vždy já Vám - Vy telefon neplatítesmiley

pro-nerozhodne-page-001.jpg

Můžete si vybrat konzultaci z těchto tří možností

  • Výklad / konzultace osobně - osobní setkání je vždy nejpřínosnější. Nejen že společně rozklíčujeme Vaši situaci, ale také rovnou můžeme některé bloky odbourat jednou z uvedených techniksmiley. Délka osobního výkladu / konzultace obvykle trvá 60 - 120 minut.  
  • Výklad / konzultace po telefonu (volám já Vám v předem domluvený čas a den, vždy po připsání částky) - tato forma konzultace je adekvátní osobnímu setkání, jen nedojde na praktické pročištění, které lze jen na místě. Dostanete ale návody, jak na tosmiley. Výklad / konzultace po telefonu v délce 60 minut.
  • Emailem - tento výklad je dle mé zkušenosti nejméně přínosný, jelikož se dozvíte fakta, ale už je spolu nemůžeme rozvést, abyste si uvědomili další pozadí. Každá otázka má totiž svoje "ale". Nicméně, na uvědomění některých skutečností to bohatě stačísmiley 

Pro objednání na výklad / konzultaci využijte prosím příslušný webový formulář. Urychlíte tak celý proces objednání a termínu. 

  • Běžná objednací doba osobního či telefonického výkladu je týden až 10 dní, záleží na momentální vytíženosti. Pokud máte urgentní situaci, hlaste to prosím předem, ozvu se Vám na domluvu termínu co nejdřívesmiley.
  • Výklad emailem vypracovávám do 14 pracovních dnů a zasílám na Vámi zadaný email.

Máte dotazy, nejste si jistí jaký výklad zvolit? Nebo mě zkrátka jen před Vaší objednávkou chcete slyšet a zjistit, jak si takříkajíc "sednem"? Chcete upřesnit některé informace k nabízenému výkladu? Máte potíže se objednat? ÚPLNĚ V POHODĚsmiley. Ráda Vám na Vaše dotazy ohledně volby výkladu odpovím telefonicky na tel. č: 734 442 601. Pokud to zrovna neberu, věnuji se jinému klientovi, zavolám Vám zpětsmiley

Berte prosím na vědomí, že k vypracování písemného výkladu budete požádání o zaslání Vašeho celého jména a data narození. Tyto informace potřebuji ke správnému napojení na Vás a tudíž k co nejpřesnějším odpovědímsmiley

 

Vážím si všech svých klientů a proto každý z Vás dostává 10% slevu na další návštěvu

(Pro získání slevy je třeba využít k objednání webový formulář, tak se Vaše data uloží do systému a já budu vědět, že jste již byli mým klientem)

 

Co za své poznání zaplatím?

  • Výklad / konzultace - osobně / po telefonu / emailem: 700 Kč / 60 minut
  • Osobní výklad / konzultace většinou trvá 60 - 120 minut, zaplatíte hodinovou sazbu 700 Kč při objednání a dále případný doplatek na místě podle celkové délky výkladu

Připadá vám to moc? Zvažujete, zda se Vám to vyplatí? Projděte si některé Recenze a zkušenosti ostatních klientů, kteří své štěstí a svou cestu již objevili před Vámismiley.

 

Máte nějaký dotaz?

Ráda Vám ho zodpovím telefonicky na tel. č.: 734 442 601