Jdi na obsah Jdi na menu

NIC NENÍ NÁHODA. VŠE SE DĚJE Z NĚJAKÉHO, PRO VÁS, DŮLEŽITÉHO DŮVODU. I TO, ŽE JSTE OTEVŘELI MÉ STRÁNKY. NĚCO VÁS PŘIMĚLO SI JE PŘEČÍST. TO NĚCO BYL VÁŠ VNITŘNÍ HLAS. CO VÁM CHCE ŘÍCI?

 

Jmenuji se Markéta Šírková. Narodila jsem se 4.11. 1975 ve vodním znamení Štíra. A aby toho nebylo málo, tak ve Štíru je i můj ascendent a měsíc. Mnoho vody-J) Což mi předurčuje velkou empatii a vcítění se do všeho a všech. A i když se to někdy zdá být spíše břemenem než pomocníkem, tak jsem za to vděčná. Někdo by řekl, že je to dar. Ne, já osobně si rozhodně nemyslím, že bych byla nějakým způsobem privilegována darem jen pro mě. Je to mé předurčení. Sama jsem si ho zvolila před příchodem na tento svět. A jelikož poslouchám svůj vnitřní hlas, naučila jsem se ho následovat. Každý z nás má možnost rozvíjet ten jeho „dar“. Mým úkolem je pomáhat Vám tento dar najít. A tím žít lépe a radostněji. Pokud totiž ztratíme směr svého života, začneme se točit v bludném kruhu. Je třeba najít tu cestu ven.

Dá se říci, že snad již od dětství mě silně přitahovaly věci tzv. "mezi nebem a zemí", zajímalo mě vše kolem lidské psychiky a životní energie. A i když se někdy v určitých etapách mého života zdálo, že můj směr se odklání od toho duchovního, tak teď již vím, že to bylo jen proto, že jsem tyto znalosti potřebovala k lepšímu porozumění lidské bytosti jako celku a věcem s tím souvisejícím. Jako třeba studium na střední škole potravinářské technologie. Tam jsem získala potřebné znalosti o výživě, skladbě jídelníčku, co která potravina či složka může v těle způsobit, atd. Aniž bych to tehdy tušila, čerpám z těchto informací dodnes. Jelikož znalost správného stravování je nedílnou součástí dnešní doby. Tyto znalosti mi pomáhají při konzultacích s mými klienty.

Na mé cestě životem jsem se setkala s mnoha překážkami. A to nejen v podobě situací, do kterých jsem se dostala. Ale také v podobě osob, které měli tak nějak za úkol „svést mě z cesty“. I když ve skutečnosti to byla jen zkouška pro mě samotnou. Poslouchala jsem svůj vnitřní hlas a našla či spíše upevnila si svůj směr. A to přeji i Vám všem. Protože to Vám dává pocit jistoty, ať jste v kterékoliv životní situaci. Netvrdím, že se denně nesetkávám s dalšími a dalšími překážkami, zkouškami a výzvami. Stejně tak jako každý z Vás, jen jste se je ještě třeba nenaučili vnímat. Žiji zcela normální život jako žena, matka a manželka. Snažím se skloubit svou práci s rodinou a také nezapomínat na relaxaci  - třeba i jen v podobě večerní duševní hygieny. Mimochodem, to doporučuji všem-J) Samozřejmě že mám dny, kdy jsem třeba podrážděnější nebo také reaguji neadekvátně (jak jinak než na své nejbližší – nejjednodušší cíl). Toto píši jen proto, že někteří mají představu, že lidé jako já, jsou věčně se usmívající bytosti s prázdným výrazem na tváři. Ne, žiji tady a teď a tak si užívám všech slastí a strastí tohoto světa a života.

Ale právě tím, že jsem si upevnila vědomí svého pozemského cíle, žiji klidněji a s neustálým vědomí, že mi je pomáháno a že nejsem (a to ani Vy ne) nikdy sama. Jelikož mě neustále provází můj strážný anděl a duchovní průvodce. Také je máte, jen čekají na to, až je sami zkontaktujete. Tak je do toho! Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, jsem tu pro Vás.

V současné době se zabývám léčitelstvím, esoterikou a vlastně vším z oblasti duchovna. Vydala jsem se na cestu neustálého učení a poznávání. Své znalosti předávám dál svým žákům. Používám při tom vše, co jsem se doposud naučila - intuici, práci s čakrami, barvami, anatomické znalosti, prvky východní medicíny (čínská, indická), automatickou kresbu, výklad karet, výživové poradentství,..... Ke každému přistupuji individuálně dle potřeby a problémů a samozřejmě diskrétně!  

Společně se podíváme do karet Vašeho osudu a poodkryjeme minulost, současnost i budoucnost. Je totiž velmi důležité si uvědomit, že k tomu, abychom měli lepší budoucnost, je třeba dokonale pochopit dění v naší minulosti. To nás svazuje a my nemůžeme plynule a spokojeně pokračovat dál. Určité situace jakoby se nám opakovaly a my se pohybujeme v začarovaném bludném kruhu. Věřte, že je cesta ven! Několikaletá zkušenost z mojí práce to potvrzuje. Leckdy je to cesta nelehká a velmi hrbolatá. Záleží ale hlavně na nás samotných, jestli se do toho dáme.

Pokud se tak rozhodnete, jsem tu pro Vás.

Váš duchovní průvodce

 

Markéta

 

Vzdělání a doplňující kurzy

1990 - 1994 Střední průmyslová škola potravinářské technologie Pardubice

1994 - 1995 VUT Brno, chemie a technologie potravin

1995 - Modrá alfa - Eva Velechovská

1996 - 1999 Anglie, studijní pobyt

2000 - 2001 USA, Chicago, studijní pobyt

2002 - 2005 Britské Velvyslanectví, Praha

2002 - 2003 Business Trainig Centre Praha, psychologické kurzy (psychologie I, II, III)

2002 - 2003 Grafologie (písmoznalectví) Praha, kurz akreditovaný MŠMT 

2003 - Numerologie a astrologie Praha

2009 - Dexter Academy Centrum Regeneračního vzdělávání Praha, masérský kurz 

2009 - Dexter Academy, Reflexologie + základy TČM (čínské medicíny)

2010 - Dexter Academy, Manuální lymfodrenáž

2010 - EduSpa College Praha, Indická masáž hlavy (antistresová)

2011 - EduSpa College Praha, Baňkování, Gua Sha, čínská medicína

2011 -  Automatická kresba, kresba čaker - Irena Petráková

2011 - Reiki 1, praktikant - Irena Petráková

2011 - Reiki 2, terapeut - Irena Petráková

2011 - seminář TČM - čínská medicína, vztahy orgánů

2012 - Psychická Reiki - Irena Petráková

2012 - Pyramida světla - Irena Petráková

2012 - Reiki 3, Mistr léčitel - Irena Petráková

2012 - Shamballa 1024 Mistr - Ivana Amduat

2012 - Imara Reiki - Irena Petráková

2012 - Boží Pečeť - Irena Petráková

2012 - Shamballa 12D

2012 - EFT (Techniky emoční svobody) - Irena Petráková

2012 - Reiki 3, Mistr Učitel - Ivana Amduat

2013 - stále probíhá - Homeopatie, Prague College of Classical Homeopathy

2013 - Medicínské minimum (akreditované 2leté studimu pro zdravotníky MŠMT)

2014 - kurz Čchi-kunng, 1. stupeň, ČCHI Institut

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

PETRA - ZAUJALA MĚ NABÍDKA

31. 7. 2013 15:14

Dobrý den zaujala mě vaše nabídka můžu se dozvědet více přes email
Petra.lanz11@seznam.cz nechci přes facebok děkuji přeji hezký den p.Petra

VlaĎka - můžu se Vám objedna t na zasvěcení do reiky

29. 7. 2013 9:19

nebo neznáte někoho spolehlivého v Přerově

VlaĎka uspech.abc@seznam.cz

Markéta - Re: můžu se Vám objedna t na zasvěcení do reiky

30. 7. 2013 21:35

Dobrý den,

ráda Vám Reiki 1 zasvětím. Když mi pošlete Vaše tel. č., zavolám vám a něco bližšího Vám o tom povím na úvod. Vy se potom rozhodnete.

S pozdravem,

Markéta

Lucie - Růžovka (rosacea)

24. 3. 2013 15:23

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s růžovkou? A jestli je možné jí léčit pomocí energií? Lucie

Markéta - Re: Růžovka (rosacea)

30. 7. 2013 21:33

Ano, samozřejmě jde energií léčit i růžovku. Jen je třeba u každé fyzické nemoci si uvědomit, že je to naše zdraví a tudíž se musíme podílet na našem vyléčení. Každá nemoc má původ v našem nitru - duši. Pokud sami z jakéhokoliv důvodu opravdu nechceme, tak to prostě nejde.

Hanča - Šance

17. 3. 2013 18:15

Aloha. Právě koluje mezi lidma nová možnost, jak vydělávat z domova, perfektní na jarní večery! Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak to dojím, co to jde... Přečtěte si to taky na www.CervenaCerna.cz

Eva - Poděkování

18. 2. 2013 12:38

Chtěla bych touto cestou paní Šírkové poděkovat, protože je úžasným člověkem, který mi několikrát pomohl. Její empatie, klid, vyrovnanost, nadhled a ochota pomoci jsou v dnešní době spěchu a stresu nedocenitelné. V mnoha mých životních etapách mi pomohla už jen tím, že mi ukázala směr cesty, kterým se vydat. Pokud je tedy někdo na křižovatce a neví, kudy jít, vřele paní Markétu doporučuji. Pomůže nejen sobě ale i svým blízkým.