Jdi na obsah Jdi na menu

Vážení a milí,

rozhodla jsem se pro Vás otevřít novu rubriku ONLINE PORADNA ZDARMA. Abyste se mohli lépe odrazit a pokračovat na té Vaší cestě.

KAŽDÉ PONDĚLÍ budu odpovídat na Vaše krátké dotazy. 

PORADNA JE URČENA PRO VŠECHNY, KDO JSOU MOMENTÁLNĚ V TÍSNI, ČI STOJÍ PŘED ROZHODNUTÍM. Proto prosím, ti z Vás, kdo jste jen tak zvědaví, neobírejte prosím o příležitost ty, kteří to potřebují. 

Mějte prosím na paměti, že poradna je otevřená a přístupná všem. Své dotazy pište do formuláře níže na stránce. Nebo můžete k dotazu přidat Váš email a já Vám odpověď zašlu tam-:)

Zájemci, prosím zasílejte:

Vaše jméno (stačí křestní) a datum narození. Pokud se ptáte ještě na další osobu, tak také jméno osoby, na kterou se ptáte a její datum narození. Bez těchto informací Vám bohužel nemohu odpovědět.

Z časových důvodů mohu vyčlenit na tuto poradnu pouze jeden den v týdnu. Přijímám dotazy od 9.30 - 19 hod. Na dotazy došlé po tomto časovém rozmezí již odpovídat nemohu. Ale máte možnost se zeptat znovu další týden v pondělí. 

Těším se na Vás,

Markéta Šírková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Monika 3.8.1976 - problémy s ušima

11. 4. 2016 11:49

Dobrý den,
mám dotaz ohledně obou uší. Asi před 4-5 lety jsem začala mít problémy se sluchem. Podotýkám žádný úraz. Nejdříve s levým, měla jsem ho jakoby zalehlé a později se mi v něm začal tvořit jiný ušní maz než je obvyklé. Do toho se přidalo šumění. Pravidelně chodím na výplach na ORL. Tzn. že slyším dobře cca 2 dny a posléze ucho jedno či obě zaléhají. Nikdy mi nic nenašli, uši jsou po vyplachnutí čisté. Několikrát brána antibiotika, různé kapky, vyzkoušeni 2 lékaři, ušní svíce, BIO LAMPA... Proč mi lékařka nemůže pomoci? Prý tímto problémem trpí docela hodně lidí. Za odpověď Vám velice děkuji.

Markéta - Re: problémy s ušima

11. 4. 2016 21:54

Dobrý večer,

za sebe musím říci, že si nemyslím, že by mnoho lidí trpělo podobným problémem... Ale nejsem ORL-:)

Faktem je, že tímto Vaše tělo ukazuje, že je třeba něco napravit. Když to vezmu z toho duchovního hlediska, tak problémy s ušima znamenají, že dotyčný NECHCE něco dlouhodobě slyšet. Vyjadřuje určitou neochotu cosi vyřešit....

Problémy mohou mít opravdu mnoho příčin. Často bývají také problémy se sluchem způsobeny od páteře, s tím se setkávám osobně dosti často.

V každém případě, za mě bych Vám doporučila vyzkoušet homeopatii. Ta si s tímto typem problému umí poradit lépe. Chce to ovšem narazit na schopného homeopata. A musím říci, že raději homeopata-nelékaře. Jelikož lékaři-homeopati z mé zkušenosti v drtivé většině nepochopili podstatu homeopatie a indikují homeo léky klasickým způsobem jako klasické prášky, což jim ubírá na účinnosti a škodí tak skvělé léčebné metodě. Sama jsem vyřešila již několik na první pohled neřešitelných případů. Klienti se obracejí na tuto cestu zejména tehdy, když od lékařů slyší: "že se s tím prostě nedá nic dělat a že to není tak hrozné..." Nikdy netvrdím, že je každý kompletně vyléčitelný. Podstatou ale je, že se začíná vracet ke zdraví. Cítí se vitálnější, spokojenější, radostnější a problémy buď mizí zcela nebo výrazně slábnou.

Nevím, odkud jste, ale ke stanovení vhodného homeopatika je opravdu nutná osobní konzultace nebo alespoň po telefonu. Léčí se totiž člověk a ne nemoc. Mnoho lidí se stejným problémem na první pohled dostanou zcela jiný lék, protože mají zcela jiné přidružené symptomy. Alternativní medicína klade důraz na individualitu jedince. Každý z nás je unikát a jako takového je třeba ho léčit.

Takže pokud budete chtít, podívejte se na mém webu na odkaz, kde píšu o homeopatii a buďto kontaktujte mě nebo si najděte jiného homeopata, který Vám sedne.

Přeji mnoho zdaru na cestě ke zdraví, Markéta Šírková