Jdi na obsah Jdi na menu

Písemné rozbory / KURZ 8 - denní harmonizace

CHTĚLI BYSTE SE NAUČIT "JINAK" MYSLET?

MYSLÍTE OPRAVDU NA TO, CO CHCETE? 

ANEBO SE VÁM NEUSTÁLE VKRÁDAJÍ MYŠLENKY NA TO, CO VŠECHNO BY SE JEŠTĚ MOHLO STÁT, PROČ SE VÁM TO A TO NEMŮŽE PODAŘIT, PROČ TO A TO NEJDE...?

POKUD SE CHCETE NAUČIT JINAK MYSLET A PŘITÁHNOUT SI TO, CO OPRAVDU CHCETE, PAK ČTĚTE NÍŽE. 

 

Pro ty, kteří si chtějí na sobě pracovat sami a neví jak, jsem připravila pár tipů.  Anebo pro ty, kteří si prostě stále nemohou nalézt ten správný čas a začít. Písemně zpracované materiály ohledně Vašeho zdraví, které je možné dle Vaší chuti doplnit o kurz "8 - denní harmonizace".  Dá se samozřejmě zakoupit zvlášť. 

Co dostanete? 

1) DETAILNÍ ROZBOR ZDRAVÍ A VAŠÍ DUŠE

 • Písemně zpracovaný rozbor Vaší duše a fyzického zdraví (5 -7 stran A4).
 • Cílem je upozornit každého na možnou příčinu jeho problémů (většinou si je neseme již od dětství).
 • Součástí rozboru je informativní numerologický vhled do současného a nadcházejícího roku a andělské poselství přímo pro Vás.
 • Pouze pro ty, kteří si požádají – nežádejte prosím pro Vaše známé, příbuzné atd.

 

Cílem je upozornit každého na možnou příčinu jeho problémů (většinou si je neseme již od dětství).
Je lepší znát a moci s tím něco udělat než se točit v kruhu. Vždy je cesta ven!

Vydejte se za poznáním a šťastnějším životem.

Je lepší odrazit se ode dna a nemarnit čas řešením důsledků – zaměřte se na příčinu.

Je třeba si uvědomit, že záleží na Vás samotných. Každý máme svůj život ve svých rukách – i když Vám to tak leckdy nepřipadá.

Mým úkolem je Vás vést a nasměrovat tak, abyste našli ten svůj smysl života a zbavili se tak zátěží, které s sebou táhnete.


Život je nepředvídatelný a může se v něm přihodit ledacos. Jsme myslící bytosti a naše hlavní síla spočívá v myšlenkách. Hlavní je mít velkou touhu, nepochybovat a příležitost přijde sama. Na nás je ji rozpoznat a nenechat uniknout. Tak jednoduché a přitom leckdy tak těžce proveditelné.

Mým cílem je upozornit každého zájemce na možnou příčinu Vašich problémů, ať už jsou jakékoliv. Tak budete moci lépe pochopit, co se Vám děje a proč se Vám to děje. Budete se moci lépe odrazit ode dna. Nemá cenu marnit čas řešením pouhých důsledků. Zaměřte se na příčinu problému.

Při vypracování rozboru (stejně jako při každé mé práci) využívám karty, intuici a veškeré nastřádané znalosti z oblasti ezoteriky. A hlavně mou ruku vedou všudypřítomní andělé, kterým naslouchám.

Součástí rozboru je informativní numerologický vhled do současného a nadcházejícího roku a andělské poselství přímo pro Vás.

 

CENA ROZBORU SAMOSTATNĚ: 490 Kč (v kombinaci s 8-denní harmonizacíCENA ZA BALÍČEK: 650 Kč)

LETNÍ SLEVA (do konce srpna)

Pro všechny z Vás, kdo již máte vypracovaný rozbor. Nabízím možnost 8-denní harmonizace za polovinu, tj. 300 Kč, platí pro rozbory vypracované v minulosti do dnešního dne 23.6.2015)

Zájemci, prosím posílejte: jméno, datum narození a foto na email: mekouzelneja@centrum.cz. Vyhotovím do 14 pracovních dnů. Je vás opravdu dost-:))

PŘÍPADNÉ DOTAZY ZODPOVÍM RÁDA TELEFONICKY

Prosím o zaslání příslušné částky na účet:  

KB  78 - 90 29 66 02 57 / 0100  KS 308   text: jméno, příjmení

 

2) KURZ 8 - DENNÍ HARMONIZACE (na dálku)

NAUČÍM VÁS, JAK SMYSLUPLNĚ VYUŽÍT SLEPÁ MÍSTA, KTERÁ MÁME VŠICHNI KAŽDÝ DEN. 

MYSLETE VÍCE NA TO, CO CHCETE A NE NA TO, CO NECHCETE. PAK TO TAKÉ DOSTANETE.

 • Aktivace pravé hemisféry. 
 • Intenzívní 8 - denní energetická podpora, harmonizace čaker
 • Zájemce obdrží emailem skripta - písemně zpracované materiály (cca 26 stran A4), podle kterých pak bude s mou podporou postupovat 
 • Skripta obsahují: informace o našem energetickém uskupení, andělské léčení, informace o karmě a samotný návod na harmonizaci, rady, tipy. 
 • Co se naučíte? Jak si můžete opravdu snadno pomáhat sami. Je třeba jen CHTÍT.
 • Moje energetická podpora na dálku. Po dobu 8 dnů - každý den (v určitých intervalech) léčení dané čakry na dálku. Každý den se budeme soustředit na jednu čakru (těch základních je 7), osmý den je celková harmonizace.
 • Návod na andělské léčení (jak kontaktovat Vaše anděly strážné a ostatní pomocníky).
 • Afirmace pro příslušnou čakru - léčivý výrok na každý den. Jak správně tvořit afirmace (jak správně si přát a tudíž, jak si přitáhnout do svého života právě to, co opravdu chci a ne to, co vlastně nechci). 
 • Návod na meditace

Tuto harmonizaci jsem vypracovala na základě zkušeností a znalostí. Mnoho z Vás si tuto práci již vyzkoušelo s pozitivním výsledkem. Po celou dobu budeme v kontaktu. 

Zájemce obdrží emailem materiály, pročte si je.  V případě dotazů vše objasním. V momentě, kdy se dotyčný cítí připraven, domluvíme spolu oboustranně vyhovující termín začátku. Je dobré tuto harmonizaci provést v kuse, celých 8 dní. Ale v případě potřeby se lze samozřejmě domluvit i jinak (někdo třeba nemůže či nechce z jakýchkoliv důvodů "pracovat" o víkendu a podobně).

Podotýkám, že to vlastně ani není žádná extra práce na víc. Cílem je zejména ukázat, jak využít tzv. hluché okamžiky, které máme každý den k dipozici (např. při čekání ve frontě, v MHD, vaření,...). V těchto okamžicích většinou myslíme právě na to, co ve skutečnosti opravdu nepotřebujeme.

 

CENA HARMONIZACE SAMOSTATNĚ: 600 Kč (v kombinaci s PÍSEMNÝM ROZBOREM, CENA ZA BALÍČEK: 650 Kč)  

Zájemci, prosím posílejte: jméno, datum narození a foto na email: mekouzelneja@centrum.cz. Po dohodě a následném uhrazení částky zašlu obratem skripta. Další postup dle dohody a Vašich potřeb. Zůstáváme v kontaktu. 

PŘÍPADNÉ DOTAZY ZODPOVÍM RÁDA TELEFONICKY

Příslušnou částku prosím na účet:  

KB  78 - 90 29 66 02 57 / 0100  KS 308   text: jméno, příjmení

 

 

 

Rubriky

Příspěvky

Poselství archanděla Rafaela

21. 1. 2015

 
Celý příspěvek