Jdi na obsah Jdi na menu

Písemný rozbor Vašeho zdraví a duše

Pro ty, kteří si chtějí na sobě pracovat sami a neví jak, jsem připravila pár tipů.  Anebo pro ty, kteří si prostě stále nemohou nalézt ten správný čas a začít. Písemně zpracované materiály ohledně Vašeho zdraví, které je možné dle Vaší chuti doplnit o kurz "8 - denní harmonizace".  Dá se samozřejmě zakoupit zvlášť. 

Co dostanete? 

1) DETAILNÍ ROZBOR ZDRAVÍ A VAŠÍ DUŠE

  • Písemně zpracovaný rozbor Vaší duše a fyzického zdraví (5 -7 stran A4).
  • Cílem je upozornit každého na možnou příčinu jeho problémů (většinou si je neseme již od dětství).
  • Součástí rozboru je informativní numerologický vhled do současného a nadcházejícího roku a andělské poselství přímo pro Vás.
  • Pouze pro ty, kteří si požádají – nežádejte prosím pro Vaše známé, příbuzné atd.

 

Cílem je upozornit každého na možnou příčinu jeho problémů (většinou si je neseme již od dětství).
Je lepší znát a moci s tím něco udělat než se točit v kruhu. Vždy je cesta ven!

Vydejte se za poznáním a šťastnějším životem.

Je lepší odrazit se ode dna a nemarnit čas řešením důsledků – zaměřte se na příčinu.

Je třeba si uvědomit, že záleží na Vás samotných. Každý máme svůj život ve svých rukách – i když Vám to tak leckdy nepřipadá.

Mým úkolem je Vás vést a nasměrovat tak, abyste našli ten svůj smysl života a zbavili se tak zátěží, které s sebou táhnete.


Život je nepředvídatelný a může se v něm přihodit ledacos. Jsme myslící bytosti a naše hlavní síla spočívá v myšlenkách. Hlavní je mít velkou touhu, nepochybovat a příležitost přijde sama. Na nás je ji rozpoznat a nenechat uniknout. Tak jednoduché a přitom leckdy tak těžce proveditelné.

Mým cílem je upozornit každého zájemce na možnou příčinu Vašich problémů, ať už jsou jakékoliv. Tak budete moci lépe pochopit, co se Vám děje a proč se Vám to děje. Budete se moci lépe odrazit ode dna. Nemá cenu marnit čas řešením pouhých důsledků. Zaměřte se na příčinu problému.

Při vypracování rozboru (stejně jako při každé mé práci) využívám karty, intuici a veškeré nastřádané znalosti z oblasti ezoteriky. A hlavně mou ruku vedou všudypřítomní andělé, kterým naslouchám.

Součástí rozboru je informativní numerologický vhled do současného a nadcházejícího roku a andělské poselství přímo pro Vás.

 

CENA ROZBORU SAMOSTATNĚ: 490 Kč (v kombinaci s 8-denní harmonizacíCENA ZA BALÍČEK: 650 Kč)

LETNÍ SLEVA (do konce srpna)

Pro všechny z Vás, kdo již máte vypracovaný rozbor. Nabízím možnost 8-denní harmonizace za polovinu, tj. 300 Kč, platí pro rozbory vypracované v minulosti do dnešního dne 23.6.2015)

Zájemci, prosím posílejte: jméno, datum narození a foto na email: mekouzelneja@centrum.cz. Vyhotovím do 14 pracovních dnů. Je vás opravdu dost-:))

PŘÍPADNÉ DOTAZY ZODPOVÍM RÁDA TELEFONICKY

Prosím o zaslání příslušné částky na účet:  

KB  78 - 90 29 66 02 57 / 0100  KS 308   text: jméno, příjmení