Jdi na obsah Jdi na menu

TOTO PRAVIDELNÉ CVIČENÉ MŮŽETE NAVŠTÍVIT

CENTRUM NA FIALCE, ŘÍČANY U PRAHY: každé úterý od 8.30 do 9.45hod, http://www.nafialce.cz/

(pokud Vás cvičení láká, ale nevyhovuje Vám hodina, dejte vědět. Plánuji ještě jednu lekci v odpoledních hodinách-:)

Speciálně sestavený program pro všechny věkové kategorie. Jednoduché energetické cvičení. Snadno zařaditelné do běžného denního režimu. Na každé lekci pracujeme jak fyzicky, tak duševně. Takže obsáhneme celé tělo. Cílem je protáhnout tělo a zaměřit se také na Vaši duši, větší spokojenost a pochopení života. Jde vlastně o propojení těla a osobní růst, sebepoznání. Mým cílem je, ukázat, jak to může být snadné. Je třeba jen jediné - a to CHTÍT. Dosavadní zpětná vazba od mých stálých klientů mě podpořila v tom, že mám toto cvičení nabídnout všem z Vás-:)) 

Co můžete očekávat? Co každá lekce obsahuje?

. základní energetickou sestavu či-kung

. protažení určitých svalových partií (zejména se soustředíme na oblast celých zad a páteře)

. meditační a mentální cvičení (osvojíte si také umění meditace)

. meditace na různá témata (vnitřní dítě, přijetí sebe, pročištění negativních prožitků, posílení vztahů, popř. minulé životy…)

. technika / pozice stromu (silné očistné účinky, odblokování)

. pravidelní účastníci také dostávají "domácí úkoly" na rozvoj sebe sama. Je na nich, zda je budou plnit. Ale cílem celého tohoto setkávání je mimo jiné také osobní rozvoj. PŘIJĎTE OCHUTNAT A UVIDÍTE-:)

. sebou prosím pro jistotu také zápisník, tužku…

Co Vám toto cvičení přinese?

. osobnostní růst

. lepší vnímání svého vlastního těla

. pochopení sebe sama, což s sebou přináší i větší spokojenost se svým okolím

. větší sebevědomí, poznání

. při pravidelné aplikaci tohoto cvičení se více propojíte sami se sebou a postupně pročistíte dlouho nahromaděné bloky (a to zejména ty duševní)

. naučíte se meditovat

. budete se umět lépe rozhodovat a jít tak vstříc změnám ve Vašem životě

. a mnoho dalšího

Co je či-kung (čchi kung)?

Přirozené energetické cvičení. Jeho stáří se odhaduje na 3000 let. Jedná se o léčebný systém, který dosud nebyl překonán. Čínské zdravotní, relaxační, koncentrační, meditační a dechové cvičení, které je díky své fyzické nenáročnosti vhodné pro úplné začátečníky. Či-kung doplňuje tělo potřebnou životní silou a energií, která nám pomáhá být zdravější a silnější jak po stránce tělesné tak i duševní.

Co je meditace?

Meditace je stav uvolnění. Napojení na Vaši pravou hemisféru. Na Vaše podvědomí. Každý se může tomuto stavu naučit. Chce to jen chtít a začít. Při meditace se navodí tzv. stav alfa. Stav podobný těsně před usnutím. Běžně jsme během dne v bdělém stavu beta. Ale pro nás všechny by bylo prospěšné naučit se přecházet do alfy i během dne, třeba jen na pár minut. 

Meditace může trvat 15 minut a také 2 hodiny. Při tomto cvičení pro zdraví zařazuji meditaci v délce cca 30 minut. A i když se Vám to teď může zdát dlouhé, tak věřte, že na konec si budete říkat, jak rychle to uteklo-:))

 

NUTNÁ REZERVACE - MAX. 9 OSOB (rezervaci prosím proveďte přes centrum Na Fialce, www.nafialce.cz)

Případné dotazy ráda zodpovím po tel. 734 442 601