Jdi na obsah Jdi na menu

Léčitelství Markéta Šírková Vás srdečně zve na

 

Sebepoznávací víkendový seminář plný

otázek a odpovědí

 

Pá 10. – Ne 12. 10., hotel Na Výšince, Turnov, Český ráj

www.navysince.cz  

·       PRO KOHO? Pro všechny, kteří chtějí „něco“ ve svém životě změnit, něco se naučit a posunout. A zároveň načerpat novou energii a vítr do plachetJ A také se pobavit.

·       Chcete pochopit, proč se Vám některé věci stále opakují? Chcete více poznat sami sebe? Cítíte se jako v začarovaném kruhu?

·         Hlavní náplní je práce s pravou hemisférou, základy metody EFT (techniky emoční svobody), dále meditace, ukázka cvičení s vlastní energií – či kung (ZY Quigong) a vše, co Vás bude zajímat (např. minulé životy, karma, jak vidět auru,…)

·       Hotel se nachází v klidné části města, přesto pár minut od náměstí. Krásná příroda, Český ráj, Hrubá skála, skalní město….

·       Celková cena: 2 650 Kč (Pá – Ne: ubytování / plná penze / kurzovné), plná penze: snídaně bufet, obědy/večeře: výběr  vždy ze 3 jídel, pokoje s TV, koupelna+WC

·       Záloha 1 300 Kč (ubytování, plná penze). Nutná rezervace – počet míst omezen na max. 11 !!! (kdo má zájem, hlaste se prosím již teď-J)

 

BONUS pro každého účastníka
ZDARMA DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ NA MÍSTĚ (do 10 min času) 
NÁSLEDNÁ JEDNORÁZOVÁ SLEVA 30 % NA JAKOUKOLIV SLUŽBU (možno vybrat i na místě konání dle časových možností - vyjma zasvěcení do  VYŠŠÍCH energetických stupňů)

Hlavní náplní je aktivace pravé hemisféry. V dnešní době velmi opomíjené. Pravá hemisféra je napojení na naše podvědomí. Je to naše přirozenost. Tuto přirozenost jsme většina z nás začali zrácet už v dětském věku, kdy nám byli vsugerovávány určité role a postoje. Od té doby nosíme tak trochu masku a sami sobě ne vždy rozumíme. Aktivace pravé hemisféry je jednoduchá záležitost a způsobů je opravdu mnoho. 

 

MÝM CÍLEM JE VŽDY UKÁZAT A NAUČIT KAŽDÉHO ZÁJEMCE, JAK JE MOŽNÉ PRACOVAT. A TO TAK, ABY SI POSLÉZE KAŽDÝ MOHL A DOKÁZAL PRACOVAT SÁM NA SOBĚ.

 

Témata:

 

  • techniky EFT (jeden den budeme věnovat této technice, každý tak bude mít možnost osvojit si základy této jednoduché metody léčení) více o této metodě na: www.lecitelstvi-masaze.eu/clanky/eft---techniky-emocni-svobody.html
  • Duševní cvičení - meditace
  • Práce s vlastní energií - jednoduchá cvičení či kung (ZY Quigong)

Celková cena: 2 650 Kč (ubytování / plná penze / kurzovné), pokoje s TV, koupelna+WC


Více informací naleznete v příloze. Případné dotazy ráda zodpovím. Maximální obsazenost je 11 osob. Tentokráte šlo zarezervovat méně pokojů.

Přihlásit se můžete nejlépe emailem. Zájemce požádám o nutný rezervační poplatek za ubytování a stravu 1300 Kč (kurzovné se platí až na místě).

 

Číslo účtu: KB   78 - 90 29 66 02 57 / 0100   KS 308   text: jméno, příjmení

 

Po přihlášení zašlu podrobnější informace k víkendu.

 

Těším se na Vás,

 

Markéta