Jdi na obsah Jdi na menu

Workshopy 2018 / Jogová setkání

stazeny-soubor--35-.jpg

CHCETE BÝT VČAS INFORMOVÁNI O BLÍŽÍCÍCH SE AKCÍCH, SETKÁNÍCH A PODOBNĚ?

STAČÍ KLIKNOUT NA ČERVENÉ TLAČÍTKO V PRAVÉM DOLNÍM ROHU A ZAREGISTROVAT SE. BLÍŽÍCÍ SE AKCE TAK DOPUTUJÍ VČAS DO VAŠÍ SCHRÁNKY, ANIŽ BYSTE MUSELI HLEDAT.

Sobota 9. 12. 2017, od 16.30hod - 18.30hod, Předvánoční setkání (TRÁTAK)

Sobota 6. 1. 2018, od 16.30hod - 18.30hod - Na závěr očista pomocí tělové svíce (info níže)

Sobota 10. 2. 2018, od 16.30hod - 19.00hod - Na závěr automatická kresba (sebou pastelky)

Sobota 10. 3. 2018, od 16.30hod - 18.30hod - Na úvod Trátak, Na závěr meditace Vnitřní dítě

Sobota 14. 4. 2018, od 9. 30hod - 13.00hod - Joga + zážitkový seminář Vnitřní muž versus Vnitřní žena

Víkendové setkání s jogou + zážitkový seminář Vnitřní muž versus Vnitřní žena, Poradna Zdraví Strančice, Revoluční 220, Strančice

Program (sobota 14. 4. 2018), 9. 30 - 13.00 hod (celkový čas se odvíjí od počtu účastníků):

images--1-.png

  • dechová cvičení - Pranájáma (5 min)
  • automasáž, aktivace reflexních bodů (5 min)
  • joga (50 min, praktikování asán)
  • zážitkový seminář Vnitřní muž versus Vnitřní žena (120 min) (více  info dole na stránce)
  • závěrečné vyrovnání energie, prostor na dotazy, na závěr si každý, kdo chce vytáhne jednu i více vykladačských karet s osobním poselstvím (30 min)
  • sebou: blok / papíry velikosti A4, psací potřeby, ŠÁTEK (šálu - něco na zakrytí jednoho oka)
  • pokud jste již v minulosti tento seminář absolvovali, nevadí - je dobré si vyrovnání zopakovat, opět naleznete něco nového a dojde k dalšímu vyrovnání 
  • REZERVACE NUTNÁ, počet osob omezen na max. 8, PRO REZERVACI POUŽIJTE PROSÍM ČERVENÉ TLAČÍTKO WEBOVÉHO FORMULÁŘE V PRAVÉM DOLNÍM ROHU
  • ​CENA: 490 Kč Kč
  • Platbu prosím předem na účet: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100   KS   308    text: jméno, REZERVACE JE PLATNÁ PO PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY

Co je Vnitřní muž a vnitřní žena?

Máte problémy ve vztazích? Nemůžete najít "toho pravého" partnera či partnerku? Necítíte se sami se sebou spokojeni? Nevíte, jakou cestou se vydat, protože Vás vlastně nic nebaví? Máte jednu stranu těla více oslabenou nežli druhou? Proč se ženy leckdy chovají "chlapsky" a naopak muži "zženštile"?

Tato metoda je vhodná pro každého na vyvážení mužské a ženské části ve Vašem těle. Každý z nás má v sobě část energie ženské a část energie mužské. Ideálně by obě tyto naše části měly být v souladu, to znamená pracovat uvnitř našeho těla 50 - 50%. To se ale nestává a převládá ve větší či menší míře energie jednoho z nich.

Sami budete překvapeni, co se ve vás skrývá.

Vše kolem nás funguje na duálním principu. Noc - den, jaro - podzim, léto - zima, příliv - odliv,..... Jin a jang - mužská a ženská energie. Ať jsme muž či žena, každý z nás má v sobě tyto dva protipóly. Ideálně by měly fungovat vyváženě, bohužel častěji převládá síla jedné nad druhou. Což s sebou přináší celkovou disbalanci. To má za následek vnitřní nespokojenost, problémy ve vztazích - jakéhokoliv charakteru, neschopnost nalézt správný směr, zdravotní potíže, malé sebevědomí,.... Vyrovnáním energie dochází k lepšímu uvědomění si sebe sama, co chci, kam směřuji, zlepšuje vztahy - také vztah k sobě samým. 

Co je to Trátak?

Trátak je očistná technika, patřící mezi koncentrační cvičení. Je více druhů Trátaku. Praktikujeme nad plamenem svíčky. Cvičení posiluje oční svalstvo, zlepšuje zrak, paměť a zklidňuje. Pomáhá při problémech s usínáním. Pomáhá také dětem ve školním věku.  

Co je to meditace?

Meditací se nejčastěji rozumí praktiky prohlubování soustředění. Cílem meditace je tedy zejména zklidnění mysli, získání vhledu. Je to učení jako kterékoliv jiné. I když vám zpočátku nejde, tak věřte, že pokud budete meditaci praktikovat pravidelně, výsledky se dostaví. U někoho dříve, u někoho později, ale dostaví. Na mých lekcích se dozvíte, jak meditovat a postupně budete tomuto učení přicházet takzvaně na chuť.

Co je tělová svíce? 

(Při některých sobotách zařazuji očistu tělovou svící)

Již staří Keltové a Slované využívali zapálené kůry stromů s listy a léčivými bylinami pro očistění těla. Tělová svíce pomáhá zbavit bolesti a silně podporuje detoxikaci.

Tělové svíce jsou vyrobeny z lněného plátna napuštěného včelím voskem a vonnými oleji. Po zapálení se svíce zaplní kouřem a vytvoří podtlak, tzv. komínový efekt. Skrz svíci z těla odchází negativní energie, působením tepla se rozpouští nahromaděné nečistoty. Používání tělových a ušních svící je alternativní léčebná metoda, jejíž kořeny sahají hluboko do naší historie. Tvar a přírodní materiál, ze kterých se tělové svíce vyráběly, se vyvíjel a měnil postupem časuPoužívala se například svinutá březová kůra, smotané listy různých bylin nebo dutá stébla různých trav. Tyto "svíce" nehořeli moc dlouho, a tak se materiály začali namáčet do vosků s příměsí různých bylin.

 

Co je Vnitřní dítě?

Pro info přejděte ZDE