Jdi na obsah Jdi na menu

Víkend "JARNÍ OČISTA TĚLA I DUŠE" 10 - 12.4.2015

Markéta Šírková Vás srdečně zve na víkend s meditací

Na téma

Jarní očista těla i duše

V krásném prostředí Českého ráje

„Aneb jak dobít své baterky“

Pá 10. 4. – Ne 12. 4. 2015, hotel Na Výšince, Turnov, Český ráj, (www.navysince.cz)

 • Informativní i praktický víkend pro všechny, kdo se chtějí něco naučit. Jak posílit své zdraví. V tomto období jsou očistné procesy obzvláště účinné
 • Práce s pravou hemisférou – očistné meditace (NENÍ třeba předešlé zkušenosti), duševní cvičení
 • Základy čínské medicíny – TČM využitelné v běžném životě. Žádné složitosti s meridiány. Informace ohledně našeho biorytmu, orgánové hodiny, co který orgán má na starosti, vláda orgánů podle ročního období... Když nás (nebo naše nejbližší) něco bolí, tak proč. Obzvláště přínosné, pokud pracujete s energiemi (Reiki, Shamballa), třeba i jen pro sebe.
 • Během víkendu probereme další témata dle Vašich potřeb a zájmu účastníků (vše, co Vás bude zajímat - např. minulé životy, karma, jak vidět auru,…)
 • Cena: 2 650 Kč (Pá – Ne: ubytování / plná penze / kurzovné), plná penze: snídaně bufet, obědy/večeře: výběr vždy ze 3 jídel, pokoje s TV, koupelna+WC  (záloha 1 300 Kč – NUTNÁ REZERVACE, kapacita omezena na max. 12 osob)

 

Těším se na Vás,

Markéta

Blíže k víkendu:

Dobrý den,

 
v příloze zasílám pozvánku na tématický víkend na téma "JARNÍ OČISTA TĚLA I DUŠE" (Pá 10. - Ne 12. 4. 2015, hotýlek Na Výšince, Turnov, Český ráj). V totmo dobdobí je duševní a fyzická očista účinnější než kdy jindy. A tak jsem si řekla, že se s Vámi o tyto užitečné (a zároveň jednoduché) informace podělím-:)) Místo snadno dostupné pro řidiče i neřidiče-:))

Opět víkend plný pochopení, poznání sebe i druhých a také zábavy a relaxace. Ano, to vše se dá zvládnout za jeden víkend-:)) Krásná příroda. Přijeďte se nechat hýčkat a také se naučit něčemu novému. Hotýlek je v klidné části města Turnov, přesto jen pár minut od náměstí. V blízkosti krásy Českého ráje - Hrubá skála, skalní město, Trosky, hrad Kost: více tipů na: http://www.navysince.cz/zajimavosti.html. V eděli odpoledne Vám určitě zbyde čas na procháku po okolí (kdo by chtěl přijet v pátek dříve, také může využít - ubytování je možné cca od 14hod). Součástí ubytování je plná penze, snídaně ve formě bufetu, obědy a večeře vždy na výběr ze 3 jídel. Vaří opravdu výborně-:)) V případě, že máte nějaké stravovací omezení, lze dohodnout.

TÉMATA: 

 • Hlavní náplní je opět práce pravé hemisférou. V dnešní době velmi opomíjené. Pravá hemisféra je napojení na naše podvědomí. Je to naše přirozenost. Tuto přirozenost jsme většina z nás začali zrácet už v dětském věku, kdy nám byli vsugerovávány určité role a postoje. Od té doby nosíme tak trochu masku a sami sobě ne vždy rozumíme. Aktivace pravé hemisféry je jednoduchá záležitost a způsobů je opravdu mnoho
 • Mentální a duševní cvičení (meditace)
 • Další náplní je tradiční čínská medicína (zkráceně TČM) - PRO KAŽDÉHO. Využitelné informace v běžném denním režimu. Účastníkům budou zaslána skripta na email.

 

MÝM CÍLEM JE VŽDY UKÁZAT A NAUČIT KAŽDÉHO ZÁJMECE, JAK JE MOŽNÉ PRACOVAT. A TO TAK, ABY SI POSLÉZE KAŽDÝ MOHL A DOKÁZAL PRACOVAT SÁM NA SOBĚ.

 

CO SE ZÍSKÁTE:

 • Návod na to, jak pracovat na sobě na duchovní rovině (všechno, co budeme dělat, si budte moci bez problémů zkoušet doma a tak nadále prohlubovat své napojení na Vaše podvědomí). Ti z Vás, kdo již pracují si "zapracují" aktivně celý víkend v kuse-:))
 • Základní znalosti z čínské medicíny (TČM) - užitečné pro všechny ať už jste oslabení či nikoliv. Který orgán je za co zodpovědný, propojení orgánů. Leckdy nás něco bolí, ale bolest v onom místě není ta pravá příčina. Tyto informace Vám pomohou soustředit se právě na příčinu problému či oslabení. Celkové posílení organismu, kdy je dobrá očista, jelikož je nejúčinnější. Když se v noci budíme v určitou hodinu, tak co by mohlo být příčinou, a podobně. Účastníci dostanou dopředu skripta.
 • Příjemný víkend v hezkém prostředí, hezká okolní krajina. 
 • Tím, že alespoň na pár dnů povyjedete ze svého obvyklého prstředí, získáte nadhled nad Vaším vlastním životem. Někdy máme něco pod nosem a nevidíme to, protože třeba nechceme. Teprve, když zísláme nadhled, si to uvědomíme.
 • Setkáte se s lidmi, kteří Vám určitě mají něco předat. Alespoň tak to vždycky bývá-:))
 • Pokud máte Reiki či jiné energie, pak jsou tyto základní informace z TČM pro Vás opravdu dvojnásobně využitelné

Jak možná již někteří víte, neexistují náhodná setkání. Každý člověk je v našem životě buď testem, trestem a nebo darem. V každém případě je pro nás přínosem. Leckdy si to ovšem uvědomíme až po čase.

 

Celková cena: 2 650 Kč (ubytování / plná penze / kurzovné)

 

Více informací naleznete v příloze. Případné dotazy ráda zodpovím. Maximální obsazenost je do 12 osob. 


Přihlásit se můžete nejlépe emailem. Zájemce požádám o nutný rezervační poplatek za ubytování a stravu 1300 Kč (kurzovné se platí až na místě). 

Pokud to kapacitně půjde a měl by někdo z Vás zájem, můžete vzít s sebou rodinku či partnera/ku bez účasti na semináři(zvýhodněná cena pro doprovod celý víkend: ubytování + plná penze 1 500 Kč, děti sleva), večer je tam příjemné posezení, problémem nejsou ani domácí mazlíčci - pejsci. Zatímco se VY budete něčemu novému učit, oni si mohou užít krás okolní přírody-:)) V tomto případě se ovšem hlaste co nejdříve, přednostně zaplňuji zájemci o seminář, ovšem lze přiobjednat další pokoje. 

 

Platbu zálohy prosím proveďte na číslo účtu: 

Komerční banka   78 - 90 29 66 02 57 / 0100   KS 308   text: jméno, příjmení

 

Po přihlášení zašlu podrobnější informace k víkendu.

 

 

Přeji hezké dny,

Markéta Šírková

www.mekouzelneja.cz

tel: 734 442 601