Jdi na obsah Jdi na menu

Vnitřní muž a vnitřní žena

Máte problémy ve vztazích? Nemůžete najít "toho pravého" pratnera či partnerku? Necítíte se sami se sebou spokojeni? Nevíte, jakou cestou se vydat, protože Vás vlastně nic nebaví?

Tato metoda je vhodná pro každého na vyvážení mužské a ženské části va Vašem těle. Každý z nás má v sobě část energie ženské a část energie mužské. Ideálně by obě tyto naše části měly být v souladu, to znamená pracovat uvnitř našeho těla 50 - 50%. To se ale nestává a převládá ve větší či menší míře energie jednoho z nich.

Spojením s naší vnitřní ženou a vnitřním mužem dojde k aktivaci léčení jejich vzájemného vztahu, našeho vztahu sami k sobě a tím i našeho vztahu k okolí. 

Velký, významný vliv na naši vnitřní ženu a vnitřního muže má naše dětství, rodiče, období dospívání.

Je to cesta do našeho nitra. Ucelenou lidskou bytostí se stáváme až v okamžiku, kdy je naše vnitřní žena a vnitřní muž ve vzájemné symbióze.

Jakmile se toto propojení jednou "zaktivuje", jsme schopni si se svými vnitřními muži a ženami povídat a víme, který z nich co chce.

Sami budete překvapeni, co se ve Vás skrývá. A věřte, že poté nastává úleva.

Harmonizaci vnitřní ženy a vnitřního muže nabízím buď osobně, či formou zážitkového semináře. Pro některé z nás není jednoduché se odhalit před ostatními, proto také osobní sezení.

Osobní sezení: 2 - 2,5 hodiny, cena: 1 200 Kč (v ceně čaj) 

Jak sezení /seminář probíhá?

Nejprve se aktivuje např. "vnitřní žena" (provede se meditace na "vnitřní ženu"). Poté kladu dotazy vnitřní ženě. Celé se opakuje s "vnitřním mužem". Nakonec, po zjištění výsledků (kolik % každá složka zabírá v těle), vyrovnávám polaritu obou těchto energií tak, aby byla co neblíže "fifty - fifty". Jedná se opravdu o zajímavý zážitek. Často jsou klienti překvapení z pocitů a vnímání , které mají po aktivaci každé složky/energie po meditaci - např. u vnitřního muže (zhrubne jim hlas, rozvalí se najednou na židli, nic nechtějí zbytečně řešit,....).