Jdi na obsah Jdi na menu

Poselství archanděla Rafaela

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O SVÉM ZDRAVÍ ČI SI NEVÍTE RADY? 

Osobní poselství přímo pro Vás 

symbolická cena: 249 Kč

POUZE PRO TY, KTEŘÍ POŽÁDAJÍ (každý jsme zodpovědný sám za sebe, nežádejte prosím o poselství pro druhé) 

CO SE DOZVÍTE? Pokud se zrovna potýkáte s něčím, s čím si nevíte rady, archanděl Rafael Vám pomůže nalézt cestu. Upozorňuji ale, že odpovědi typu ANO / NE nedostanete. Každý z nás jsme zodpovědní za svůj vlastní život. A proto někdo nás může popostrčit, upozornit, kudy se vydat - konečné rozhodnutí je na nás samotných. Samotnému poznání a činům musíme přejít sami. Rafael Vás pomůže nasměrovat tak, abyste vyrazili tím správným směrem a abyste se soustředili na to, co nyní máte. Jak s odpovědí naložíte, je na Vás. Jak jsem již zmínila staré pořekadlo praví: "Každý svého štěstí strůjcem".  CO OD VÁS POTŘEBUJI: jméno, příjmení, datum narození, případný dotaz. Dotazy mohou být a nemusí. Třeba se jen tak "plácáte" v nějakém časovém úseku a nemůžete se rozhodnout. 

CO OBDRŽÍTE: osobní radu od archanděla Rafaela, plus danou afirmaci, která Vám pomůže dostat se k Vašemu cíli.

ZÁJEMCI PROSÍM, POSÍLEJTE EMAIL:

marketa.sirkova@mekouzelneja.cz (platba: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100,  částka: 249    KS  308   text: příjmení / Rafael

Odpověď a příslušnou afirmaci Vám předám pomocí léčivých karet archanděla Rafaela.


MOŽNÁ SE PTÁTE, CO MĚ K TOMUTO VEDE?

Prostě mám jen tak pocit, že to mám udělat, protože to některým z vás může pomoci odstartovat, najít naději či si něco uvědomit. Takže pokud se chcete pohnout z místa, máte příležitost. Důležité je ale vědět, že rada je jedna věc a to, jak s ní naložíte, je věc druhá. Záleží totiž jen na každém z nás, jaký život prožijeme.

KDO JE ARCHANDĚL RAFAEL? (ve stručnosti)

Rafael znamená "Bůh uzdravuje" (také „Zářící Léčitel“). Má na starosti vše, co souvisí s léčením těla i duše. Je patronem lékařů, ošetřovatelů, léčitelů, terapeutů, masérů,… Vlastně všech, kteří se zabývají duševním či fyzickým zdravím. V nejstarších naukách bývá také ztotožňován s bohem Merkurem (tím, kdo přináší poznání) a jako takový je hlavním patronem hermetických věd, které vznikly, aby pomáhaly "uzdravovat nerovnováhu mezi nebem a zemí". Ke každému uzdravování je potřeba poznání.

Rafael vás dovede k poznání příčiny vašeho oslabení (ať už je jakékoli) a ukáže vám, jak se uzdravit. Od vás se očekává, že budete následovat jeho rady a doporučení. Vždyť každý z nás je zodpovědný za své vlastní zdraví. Ani Rafael to za vás nevyřeší bez vaší účasti.

Mějte se krásně i v tomto pošmourném počasí a s některými z Vás na shledanou-:))

Markéta