Jdi na obsah Jdi na menu

Zasvěcení do energií Psychická Reiki, Imara Reiki, Boží pečeť

 

Psychická Reiki

 

Zasvěcení do Psychické Reiki ještě více zesílí a zvýší Vaše psychické schopnosti., které má každý z Vás, ale většina lidí nikdy nevyužije. Psychická Reiki Vám otevře dosavadní možnosti a rozvine Vaše mentální tělo. Rozvine se ještě více mymosmyslové vnímání, telepatie, telekineze. Psychická Reiki nám pomůže uvědomit si schopnosti. o kterých leckdy ani sami nevíme.

Lidská mysl je ten nejmocnější nástroj na Zemi, psychika je jejím pánem a duše jejím průvodcem.

Po absolvování kurzu se Vám mnohem více rozvine vnímání, protože se zasvěcením vyčistí Vaše mentální tělo. U někoho se tyto schopnosti projeví hned, jiný si musí počkat několik týdnů až měsíců. Budete silněji vnímat vibrace prostoru kolem sebe, zlepší se vizualizace, prohloubí se intuice (potřebně např. u kartářů. léčitelů, diagnostiky či práce s kyvadlem). Budete více cítit vůně kolem sebe, mohou se změnit chuťové návyky. 

Psychickou Reiki nepředáváme, neléčíme jí. Je pouze pro naše použití, zesílení mimosmyslového vnímání, pro aktivaci třetího oka. Zlepšení vlastností a schopností.

Já osobně jsem vysledovala změnu zhruba po dvou měsících.

1. stupeň - absolventi 2. stupně Reiki

2. stupeň - Mistr Učitel (předávání žákům) (nebo učitelé jakékoliv energetické linie)

 

 

 

Cena:

 

1. stupeň: 1000 Kč

 

 

 

2. stupeň Mistr: 1500 Kč

 

 

 

 

 

Zasvěcení na dálku, skripta, certifikát

 

 

 

 

 

Imara Reiki

 

Imara je druh Reiki s vyšší frekvencí vibračního pole než má většina tradičních druhů Reiki. Tato energie se pohybuje z hlediska frekvence na pátém stupni (5D). Zatímco tradiční Usui Reiki se pohybuje na třetím stupni (3D). Přesto jsou zkušenosti s touto energií pro každého jiné. Někteří popisují Imaru Reiki a její vibrace jako nejsilnější  druh energie, se kterou se setkali. Proto je dost důležitá předešlá zkušenost práce s energií.

Zatímco jogíni říkají, že karmu pečou, Imara Reiki je skutečným paličm karmy.

Je to velice intenzívní energie, která začíná přicházet v krátkých impulzech v rukou, posléze se mění v energetický vítr až se najednou začíná měnit v malý či velký vír. Kdo to jednou zažije, nazbývá mu, než si přiznat, že mu rukama prochází něco, co se vlastně nedá popsat.

V jednoduchosti spočívá krása. Výhodou Imara Reiki je, že nepotřebuje symboly. Většina uživatelů získává silné duchovní propojení (s bytostmi Světla a lásky, anděly,...)

Imara Reiki řeší problémy z minulých životů, pomáhá odstranit magické působení a woodoo.

 

Cena:

 

 

 

1. stupeň (uživatel - alespoň 2 stupeň Reiki): 1000 Kč

 

 

 

 

2. stupeň (jakýkoliv Mistrovský stupeň): 1500 Kč

 

 

 

 

 

Zasvěcení na dálku, skripta, certifikát

 

 

 

 

 

Boží pečeť

 

Boží pečeť činí z člověka novou bytost - pokud tento proces přijme. Energie jsou naprosto odlišné od Reiki. Je sice také teplá, ale naprosto jinak než je známo od životní energie Reiki. Člověk se brzy naučí rozeznávat tyto vibrace.

Boží energie = Boží světlo = reintefrační energie, se kterou se dokáže spojit naše mysl.

Celistvostí zdraví dosáhneme vědomým pozorováním toku energií uvnitř těla a mezi tělem a jeho okolím. To vyvolá vědomé spojení s okolím - energie, informace. Spojení vyvolá autoregulaci - samoléčení - řád, celistvost s jednotou. Celistvost se projeví jako pohoda, vnitřní klid, automatické léčení.

Práce s touto energií je nenáročná a velmi účinná. Boží Pečetí aktivujete Boží světlo, které probíhá v 8. vrstvě aury každého z nás. 8. vrstva aury je karmická a proto velmi důležitá pro každého z nás.

Světlo a informace, se kterými Boží pečeť pracuje, vibrují ve 12D. Tím zasahujeme i do 12 vrstvy vláken DNA, která se tak mohou léčit a obnovovat.  

Cílem není léčení těla, ale i vývoj duše.

Zasvěcení je vhodné pro každého, kdo o něj požádá a umí již s energiemi pracovat (alespoň 2. stupeň Reiki).

 

Velmi silné energie!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

Cena:

 

 

 

 

 

1. stupeň (uživatel): 1000 Kč

 

 

 

 

 

 

2. stupeň (Mistr jakéhokoliv energetického systému): 1500 Kč

 

 

 

 

 

Zasvěcení na dálku, skripta, certifikát