Jdi na obsah Jdi na menu

Zasvěcení Shamballa 1024, Shamballa 12D, Pyramida Světla

Na rozdíl od Reiki, Shamballa nepotřebuje symboly. Ty jsou Vám dány při zasvěcení Mistrem do aury (1024 symbolů). Zasvěcením se propojujeme s konkrétní technikou. Díky tomu rozšíříme své energie a samotná aplikace se stává rychlejší a silnější.

 

Shamballa 1024

Shamballa 1024 je multidimenzionální energetický systém, se kterým na této planetě pracujeme od roku 2003. Díky velmi rychlému vývojo planety a vysokým vibracím většiny z nás je již dnes určena téměř pro všechny. Shamballa pomáhá léčit nemoci, které Reiki léčit neumí (pracuje na vyšší frekvenci).

Pro zasvěcení do Shambally není bezpodmínečně nutné mít Reiki. Ale dle mých vlastních zkušeností, je dobré absolvovat alespoň Reiki 1 (pomůže lépe pochopit svět energií, je to taková jízdenka do vesmíru-:)). Je třeba mít alespoň mnohačetné zkušenosti s meditacemi nebo komunikací s Vyššími bytostmi. I když pro jistotu ještě ověřuji, zda je zájemce připraven. Dle mého názoru je Shamballa pro každého (stejně tak jako ostatní energetické systémy), ale důležité je načasování a duchovní připravenost. Záleží na Vaší osobní duchovní vyspělosti!!! Věřte, že v případě, kdy nejste připraveni, to může vnést zmatek do Vašeho života. I trpělivost je znakem duchovní vyspělosti. 

Pokud vás Shamballa opravdu láká (a to z nezištných důvodů a ne jako způsob rychlého obohacení), jste s největší pravděpodobností připraveni pro zasvěcení (aktivaci).

Po zasvěcení následuje silná očista, kdy odpouštíte, opouštíte staré vzorce myšlení, uvolňují se karmické zátěže, aktivují se nové řetězce DNA.

Shamballa nás otevře dalším formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení,....

 

Shamballa 1024 je velice silná energie!!!

 

Jedná se o sloučení několika typů energií:

  • Univerzální životní energie
  • Já jsem Boží přítomnost
  • Energie Nanebevzatých Mistrů

Zasvěcení velmi urychluje náš osobní i duchovní vývoj. Je rozděleno do 4 stupňů po 256 symbolech. Čtvrtý stupeň je stupněm Mistrovským. Pokud máte zájem o stupně 1 - 3 či celý komplet, pak probíhá zasvěcení většinou na dvakrát (v minimálním rozmezí jeden týden). První a druhý stupeň většinou zasvěcuji najednou. Každého zájemce si nejprve otestuji kyvadlem a tabulkou, zda je na daný stupeň (či Shamballu vůbec) připraven. 

1 st. (256 symbolů) - léčení sebe, duchovní růst

2 st. (512 symbolů) - léčení druhých, zvířat, květin - na dálku, duchovní růst

3 st. (768 symbolů) - zasvěcení do léčivých energií archanděla Metatrona, fialový plamen, silný duchovní růst

4 st. (1024 symbolů) - mistrovský stupeň, čištění karmy, silný duchovní růst, předávání Shambally dál

 

Cena: (na dálku)

1. - 3. - 900 Kč (každý stupeň)

4. stupeň: Mistrovský - 2000 Kč

Cena za všechny 4 stupně (celý komplet): 4 200 Kč (sleva 500 Kč)

Skripta, zalaminovaný certifikát obdržíte poštou, následná podpora po iniciaci.

Zasvěcení je možné na dálku i osobně. Cena zasvěcení osobně je odlišná.

  

Shamballa 12D

Opět se jedná o vysoce léčebný systém. Cokoliv vyslovíte, to se děje. Budete-li si říkat: "Já jsem zničen/a, unaven/á" nebo "to nedokážu", potom to bude tak rychle, že to ani nezpozorujete. A naopak, Budte-li si říkat: "Jsem šťastná, spokojená", tak to tak taky bude. Stále dávejte pozor, jaká slova vyslovujete!!! Týká se to i hovorů o druhých.

Po zasvěcení budete opět procházet velmi silnou očistou a duchovním růstem. Budete lehce opouštět staré věci, které již nepotřebujete.

Jedná se o 12 aktivací (zasvěcení), které probíhá ve 2 až 4 termínech (záleží na duchovním stupni jedince). Předpokladem je absolvování Shamballa 1024.

Cena: 3 500 Kč

 

AKCE DUBEN

CELÝ DUBEN máte možnost využít nabídky dálkového zasvěcení do Pyramidy světla ZDARMA k jakékoliv další placené službě (procedura, zasvěcení, léčení, ....)

Pyramida světla

Velmi jemná energie, kterou mohou používat všichni. Není třeba jakékoliv zasvěcení do jiných systémů (takže ani Reiki). Výborná pro práci na sobě, duchovní růst. Tato energie je vhodná pro kombinace s meditacemi, samoošetřením.

Zasvěcení je vhodné pro všechny, kdo chtějí na sobě pracovat

Pomáhá např. při:

  • čištění čaker, aury (odstraňuje blokády)
  • při shromažďování nové energie
  • vytvoření ochranného štítu proti negativním energiím
  • uzemnění
  • zvýšení osobních vibrací (pozvedá naše vědomí k Vyššímu Já)
  • pomáhá léčit deprese, mentální, nervová onemocnění
  • také jako podpora při ošetření Reiki či jiné terapie (masáže, rehabilitace,...)

Cena: 500 Kč (na dálku), 700 Kč (osobně)

V ceně jsou samozřejmě skripta a následná podpora.

 

Číslo účtu: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100, KS 308   text: jméno, příjmení