Jdi na obsah Jdi na menu

Trička - potisk 7 čaker

TRIČKA POTISK "7 ČAKER"

Chcete unikátní dárek? Prohlédněte si mandaly níže - 7 ČAKER - použijte nápovědu popisku jednotlivých čaker a vyberte tu, která Vás osloví. Příslušná čakra tak bude harmonizovat toho, kdo ji bude nosit.Pokud byste potřebovali poradit s volbou, napište a já Vám pomohu vybrat tu pravou pro Vás či obdarovaného. Po kliknutí na mandalu se vám zobrazí popisek. 

Více informací o tričkách, velikosti, druhy, materiál info ZDE 

Nevybrali jste si? Navštivte sekci ZDE (potisk 7 čaker) nebo ZDE (potisk znamení zvěrokruhu)či ZDE (osobní mandaly + trička).

Nebo BALÍČEK: OSOBNÍ MANDALA + TRIČKO - zvýhodněná cena: 500 Kč mandala + 360 Kč tričko + 100 Kč poštovné. Dostanete tak Vaši osobní mandalu poštou (formát A4) + výklad na zdraví emailem + tričko s Vaší mandalou.

Objednávky prosím emailem: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz (dodací adresa, velikost, typ trička - dámské, dětské, pánské - výběr potisku), NÁZEV POTISKU SE VÁM ZOBRAZÍ VŽDY PO ROZKLIKNUTÍ DANÉHO OBRÁZKU. Případné dotazy ráda zodpovím na tel: 734 442 601

Dodací lhůta: 7 - 10 dnů (v případě osobní mandaly do 3 týdnů - nutno nejprve vypracovat mandalu)

CENA: dětská 359 Kč (do vel. 148) / dospělá 389 Kč (3XL 459 Kč) (+ 100 Kč poštovné, balné)

 

Platba předem na účet:

Komerční banka, 78 - 90 29 66 02 57 / 0100  KS  308  text: jméno, příjmení

NÁPOVĚDA - CO JSOU TO ČAKRY

Stručný popis pro ty, kteří ještě plně neznají tento pojem. Pomocník, abyste si mohli lépe vybrat a Váš dárek byl opravdu osobní.

Čakry jsou energetická centra na těle každého z nás. Těch základních, největších  je 7. Jsou umístěny na ose těla zepředu i zezadu. Jsou to takové energetické víry. Tam, kde se nacházejí, tam je jejich působiště, tu část mají "na starost". Tudíž můžete vybírat pro každé i pro sebe ty produkty s čakrami, kde sami cítíte na sobě problém. Např. - pokud trpíte bolestmi hlavy - čakra 6 či 7. Pokud horní cesty dýchací - čakra 5 apod. Přikládám stručné vysvětlení a přiřazení zdravotních potíží k jednotlivým čakrám, abyste mohli lépe vybírat a tak co nejsprávněji využít sílu mandaly.

1. čakra - kořenová - barva červená

- kosti, páteř, zuby, nohy, tlusté střevo, konečník, krev, buňky, vše pevné v těle

2. čakra - sexuální - oranžová

- pánev, genitálie, rozmnožovací orgány, ledviny, močový měchýř, moč. cesty, vše tekuté - krev, míza, spermie, trávící šťávy

3. čakra - pupeční (solar pelxus) - žlutá

- celková energie, vitalita, dutina břišní, spodní část zad, trávicí systém, játra, slezina, žlučník 

4. čakra - srdeční - zelená / růžová

- emoce, láska, srdce, krev, horní část zad, cévní soustava, krevní tlak, plíce, průdušky, celé spodní cesty dýchací, kůže, ruce, brzlík

5. čakra - krční - světle modrá

- komunikace, celá oblast krku, štítná žláza, mandle, krční páteř, hltan, hrtan, jícen, horní část plic, hlasivky

6. čakra - třetí oko - indigově / tmavě modrá

- představivost, intuice, myšlení, malý mozek, část nervového systému, oči, uši, obličej

7. čakra - korunní - fialová (také zlatá a další)

- sídlo duchovna, myšlení, velký mozek, lebka, napojení na Vesmír, porozumění